podstawowe słówko

Chciałam Wam się pochwalić, właściwie miałam to zrobić wcześniej ale nie było kiedy, jestem ostatnio taka zaganiana… Mój Pawełek jako jedno z pierwszych słów po mama, tata, baba, papa, lala, bob (to od boba budowniczego), nauczył się mówić „kółko”. I naprawdę ładnie mu to wychodzi. I oczywiście wie co to jest to kółko, np kręci się w kółko i powtarza kółko, kółko… albo jak zobaczy coś w kształcie koła, też mówi kółko. Nawet nauczył się rysować coś co przypomina kółko (wcześniej tylko mazał jakieś kreski) i mówi kółko, kółko i się cieszy. Ciekawe jakie będzie następne słówko, może szczupak, albo chrząszcz 🙂

Kasia mama Pawełka.

6 odpowiedzi na pytanie: podstawowe słówko

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: podstawowe słówko

hi hi teraz bedzie w kolko powtarzal kolko;-)))

MAMA ZABKUJACEJ PRAWIE ROCZNEJ EWUNI

kasiaw Dodane ponad rok temu,

Re: podstawowe słówko

właśnie tak robi, czasami jest bardzo monotematyczny 🙂

Kasia mama Pawełka.

Dodane ponad rok temu,

Re: podstawowe słówko

Niesamowicie wzruszający (chyba najbardziej – do tej pory) był dla mnie moment – parę dni temu, gdy Natusia – na moich rękach – popatrzyła mi w oczy, figlarnie przekrzywiła główkę, uśmiechnęła się promiennie (cały czas patrząc mi w oczy) i powiedziała „ma-ma” – rozpłakałam się ze szczęścia – dla takich chwil warto żyć!

Kaśka z Natalką (8,5 miesiąca)

Dodane ponad rok temu,

Re: podstawowe słówko

oooo jak fajnie gratulacje!!!!!! mój Michałek ciągle mówi tata mama tylko w chwilach rozpaczy za to da da (czyli daj) wychodzi super ale wtedy kiedy mu się da to mówi kuje(czyli dziękuje) a reszta jego słów wygląda tak jakby w domu byli kosmici hi hi za diabła niewiemy o co mu chodzi.
Wiem że twój Pawełek jest starszy więc poczekamy , może też Michałek powie kółko………

Ania mama Michałka (23.10.01)

anetka25 Dodane ponad rok temu,

Re: podstawowe słówko

Hi hi, moj Adas jak na razie mowi mama jak placze, albo jak chce rano mnie obudzic bym wziela go z luzeczka,hihi. Ale musze sie pochwalis, niesamowite…zaczal brrr – bez r , czy to raczej bll… ciezko powiedziec, ale wiecie o co chodzi – tak smiesznie jak sie bawi samochodzikami, hehe.

Pozdrawiamy – Anetka i wszedzie stajacy Adaś (02.04.29)

jogibabu Dodane ponad rok temu,

Re: podstawowe słówko

ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KÓŁKO …. to nie to co mama, baba….

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam ciepło!
Pa!
🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: podstawowe słówko?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

STRATA DZIECKA
Tak bardzo sie cieszylam!
Mój mąż powiedział mi, że muszę koniecznie poczytać listy od Was, ponieważ on po przeczytaniu o Waszych cierpieniach i o tym jak nawzajem sie pocieszacie od razu poczuł sie lepiej.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Chyba dopadła mnie jesienna chandra... :-(
Jest mi smutno i źle...... [img]/images/forum/icons/frown.gif[/img] Wyć mi się chce, buuuuuuuuu....... [img]/images/forum/icons/frown.gif[/img] [img]/images/forum/icons/frown.gif[/img] [img]/images/forum/icons/frown.gif[/img] Juleńka ma kłopoty z główką, przydałoby się iść z nią do lekarza,
Czytaj dalej