Forum: Polecam

Poduszka Babydoo na ból pleców i krzyżów

witam,
jestem producentem poduszki wielofunkcyjnej Babydoo – produktu mającego na celu pomoc kobietom w ciąży w niwelowaniu bólów pleców i krzyżowego odcinka kręgosłupa. Po okresie ciąży poduszka spełnia funkcję siedziska dla dzidziusia.

Na rynku jesteśmy stosunkowo od niedawna, niemniej dotychczasowe klientki wypowiadają się o poduszce entuzjastycznie, wszystkie są pozytywnie zaskoczone efektami.

Bóle można próbować łagodzić masażem, który daje jednak krótkotrwały efekt. Nie ma też zastosowania dla kobiet preferujących sen w pozycji na boku (zalecany w ciąży), podczas gdy poduszka babydoo tu właśnie staje się niezastąpiona. Niweluje ona efekt podnoszenia przez biodro całego łuku ciała, które obciąża i wygina kręgosłup. W ciągu dnia poduszkę „składamy” w wygodne oparcie, w nocy eliminuje ona bóle pleców i krzyżów.

Poduszka zapewnia swobodne zmienianie pozycji z jednego boku na drugi, tak, jak zalecają położnicy. Poduszka Babydoo
– utuli twoje ciało podczas snu
– pomoże utrzymać biodra i kręgosłup w neutralnej pozycji
– powoduje lepsze krążenie i odprężenie przez podnoszenie oraz amortyzowanie wybranych przez ciebie partii ciała
– likwiduje napięcie brzucha, pleców, ramion, karku, bioder oraz nóg podczas snu
– po porodzie, będzie doskonałą pomocą w czasie karmienia niemowlaczka.

Więcej informacji zamieściliśmy na stronie , jest tam również telefon kontaktowy – w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Zamówienie poduszki Babydoo realizujemy wyłącznie poprzez opcję Zamów ze wspomnianej strony internetowej. Zapraszam do zapoznania się z poduszką 🙂

Zdrowie i uroda
COŚ mi siedzi w gardle
już od kilku dni mam takie dziwne uczucie jakbm miała włosa w gardle i chyba niedługo oszaleję :eek: co to może być, macie jakieś pomysły ?? i co z tym zrobić? RATUJCIE :p
Czytaj dalej
Polecam
vanisch na plamy z długopisu
Proszek nie wypiera mi plam z długopisu z ubranek Tosi, namoczenie przed praniem w vanischu i posypanie proszkiem zmyło je ładnie.
Czytaj dalej