Podwyższona temperatura

Moja córka od dwóch dni ma podwyższoną temperaturę, w granicach od 37,5 do 38. Innych objawów nie ma, jest pogodna, ma apetyt, bawi się i biega, nie ma kaszlu ani katarku, oddycha przez nos. Wczoraj temperatura popołudniu wynosiła 38, podałam jej Ibufen dla dzieci i gorączka ok 14 spadła. O 24 obudziła się i miała temp. 37,7 dałam jej tylko herbatkę z sokiem z malin i temp spadła do 36,8. Jednak rano obudziła się znowu z gorącą główką i brzuszkiem, temp 37.6. Na razie nie podaję Ibufenu, poczekam czy znów się podwyższy, póki co do śniadanka dostała znowu ciepłą herbatkę z malinowym sokiem.
Tydzień temu skończył jej się katarek, ale trwał on z 5 dni i nie miał innych objawów.Ząbki raczej odpadają, byłam z nia u dentysty miesiąc temu, twierdział, że wszystkie, które w tym wieku powinna mieć-ma.Zresztą. przy ząbkowaniu nigdy nie miała żadnych objawów
Nie chcę jej ciągnąć do lekarza, bo wiadomo jak teraz w przychodniach wygląda, jak nie będzie się nic więcej działo poczekam do jutra. A czy któraś z Was miała juz coś takiego?

3 odpowiedzi na pytanie: Podwyższona temperatura

Dodane ponad rok temu,

Zrób badanie moczu.

magda Dodane ponad rok temu,

Mój synuś tak ma ale pewnie od ząbków, trójki mu chyba będą wychodzić….

kari80 Dodane ponad rok temu,

odebrałam wyniki moczu małej i są OK Zresztą od przedwczoraj wieczora temp jak się unormalizowała tak do teraz spokój, a jakieś inne objawy się nie pojawiły, więc chyba to była jakaś trzydniówka, albo inne dziadostwo.

Znasz odpowiedź na pytanie: Podwyższona temperatura

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Pęcherzyki?
witam was! mam do was pytanko ile udalow wam sie wychodowac pecherzykow biorac oczywiscie clo lub inny lek? pytam bo jestem na etapie lykania clo dzisiaj jest 5dc a 8dc ide
Czytaj dalej