Podziękowania :)

Dziewczyny właśnie jestem po przyjęciu urodzinowym mojej córeczki, zachwytom gości końca nie było, więc muszę Wam podziękować za smaczne przepisy… EwceM za śliwki z boczkiem (zniknęły na samym początku), JoannieR za masę piankową i sernikobrowniesa (mniam…), olencji za smalec (wsuwali aż miło), kiarze2003 za przepis na biszkopt (leciutki i puszysty). Jeszcze raz dziękuję, bez Waszych przepisów nie byłoby ciekawie i pysznie!

4 odpowiedzi na pytanie: Podziękowania :)

kiara Dodane ponad rok temu,

Ale mi milo 🙂

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Avocado:Dziewczyny właśnie jestem po przyjęciu urodzinowym mojej córeczki, zachwytom gości końca nie było, więc muszę Wam podziękować za smaczne przepisy… EwceM za śliwki z boczkiem (zniknęły na samym początku), JoannieR za masę piankową i sernikobrowniesa (mniam…), olencji za smalec (wsuwali aż miło), kiarze2003 za przepis na biszkopt (leciutki i puszysty). Jeszcze raz dziękuję, bez Waszych przepisów nie byłoby ciekawie i pysznie!
miło mi

ciapa Dodane ponad rok temu,

No to ja dziekuję Tobie za orzechy 😉

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ciapa:No to ja dziekuję Tobie za orzechy 😉
Może założymy osobny wątek z podziękowaniami?

Znasz odpowiedź na pytanie: Podziękowania :)

Dodaj komentarz

Dla starających się
Nowa staraczka mowi cześć:)
cześć wszystkim:)staramy sie z mężem od maja, nieskutecznie niestety. Mam bardzo nieregularne cykle, przestałam mierzyc temp, wiem ze to jeszcze nie jest dlugi czas, ale juz tracę nadzieje.
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
rozłąka rodzice - 6-latek
Nigdy nie było problemów z rozłąką. Basiulec podczas wakacji nie widział rodziców i tydzień i dramatów nigdy nie było. Baaa, nie miał czasu nawet przez komórkę pogadać! Teraz, lekka trauma
Czytaj dalej