Pokrzywka ciążowa

Dziewczyny napiszcie jeśli też tak macie. Od czterech dni wieczorem pojawiają się na moich kolanach, łydkach a ostatniej nocy i udach czerwone plamy, które znikają nad ranem. Wygląda to jak pokrzywka, miejsca są zaczerwienione i swędzą. Najdziwniejsze jest to, że to to znika i rano nie ma. Co śmieszniejsze, za każdym razem jak w nocy wstaję do WC (dzisiaj dwa razy) to pokrzywka była w innych miejscach (najpierw na kolanie i łydce, a potem na udach). Nazwałam to sobie “wędrujące plamy”. Czy ja jestem jak kameleon?
Podejrzewam, że mam właśnie ciążowe wykwity skórne. Przy takich okresach pojawiania się tych zmian na nogach nie będę mogła ich pokazać lekarzowi.

Magia – kwietnióweczka

2 odpowiedzi na pytanie: Pokrzywka ciążowa

jane Dodane ponad rok temu,

Re: Pokrzywka ciążowa

Też to mam, z tym że nie wędruje, a ciągle jest, gdzie jest i swędzi okropnie. Najgorzej, że jest też na brzuszku i już nie wiem, czy mnie swędzi pokrzywka, czy skóra, bo się naciąga. Na razie odstawiłam oliwkę i czekam. Piję wapno, a ręce smaruję Fenistilem (bo tam jest najgorzej). Niestety nie wiem, co jeszcze można zrobić…

Beata i Groszek (04.05.03)

magia Dodane ponad rok temu,

Re: Pokrzywka ciążowa

Ja nic z tym nie robię, nie muszę bo na razie znika. Nie stosuję żadnych balsamów na nogi więc nie mam co odstawić. Będę czekać.

Magia – kwietnióweczka

Znasz odpowiedź na pytanie: Pokrzywka ciążowa

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Sen
Wiecie co mi sie sniło przez CAŁA NOC? Ze jeszcze nie zasnęłam a przecież za 5 miut Dawida obudzi budzik........ [b] Pozdrowienia [i] smoki i Dawidek [/i] (4 miesiące i 1/2!) [/b]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Co to jest USG 4D???
Czy ktos się orientuje co t jest i jakie spełnia funkcje? JoannaR
Czytaj dalej