Forum: Imiona dzieci

Polecam sprawdzić znaczenie numerologiczne imienia

Dużo rodziców decyduje się na wybranie imienia, którego wibracja numerologiczna może bardzo pomóc dziecku w przyszłym życiu. Wiele imion dodaje przebojowości i pewności siebie, a niestety jest też sporo imion, które nie są najszczęśliwszym wyborem.

Znaczenie numerologiczne należy sprawdzać razem z nazwiskiem. Istnieje dużo darmowych portali gdzie można znaleźć znaczenie numerologiczne imion – onet czy wp. Niniejsze forum nie jest miejscem oferowania usług płatnych, które są znacznie obszerniejsze i bardzo czasochłonne w wykonaniu i z racji tego darmowe nie są. Proszę nie zadawać pytań o ceny takich usług, gdyż znowu posty zostaną pousuwane. Natomiast dobrze jest mieć dystans do informacji z portali dot. magii, gdyż często powstają na podstawie fantazji i wyobraźni, zamiast na podstawie źródeł.

Osobiście nadałam córce imię, które daje numerologiczną cyfrę 1. Wibracje tej liczby są silne i ludzie spod jej partonatu są niezależni i potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji życiowej.

6 odpowiedzi na pytanie: Polecam sprawdzić znaczenie numerologiczne imienia

laurencja Dodane ponad rok temu,

Co możesz powiedzieć na temat imienia Wojciech?

fey-li Dodane ponad rok temu,

Wszystko zależy od nazwiska. Wojciech jest silnym imieniem, natomiast dopiero w połączeniu z nazwiskiem można mówić coś na temat portetu numerologicznego tj. cech charakteru, predyspozycji, talentów, ewentualnych zawodów. Najlepiej jest też podać datę urodzenia jeśli mówimy o osobie już narodzonej. Laurencja napisz do mnie na e-mail lub prywatną wiadomość jeśli chciałabyś, żebym sporządziła taki portret numerologiczny dla imienia Wojciech i na przykład jakiegoś innego, nad którym się zastanawiacie.

yoko Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Fey-li:edytowane przez bruni:) powód:nieopłacona reklama na forum…
hihihi

jaki koszt?

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bruni:jaki koszt?

hihihihihi 😉

fey-li Dodane ponad rok temu,

powód edycji: reklama, post edytowany zgodnie z regulaminem DI

yoko Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Fey-li:
powód edycji: reklama, post edytowany zgodnie z regulaminem DI

w takim razie proszę opłacić koszty reklamy u administratora forum.

Znasz odpowiedź na pytanie: Polecam sprawdzić znaczenie numerologiczne imienia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Polacy zniszczyli jeden z siedmiu cudów świata
[URL]http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polacy-zniszczyli-jeden-z-siedmiu-cudow-swiata,wid,11306293,wiadomosc_prasa.html[/URL]
Czytaj dalej
Dla starających się
2 kreski
A więc tak .......SĄ DWIE TŁUSTE KRESKI :) ale od początku ....wiedziałam że się kiedyś wreszcie pojawią :) no ale nie sądziłam że we właściwie najgorszym okresie kiedy miałam
Czytaj dalej