Forum: Polecam

polecie dobry i sprawdzony termomentr

Szukam dobrego termometru z którego będe wiedziec na 100% ze sie nie myli.
Mam taki do ucha i na czoło 3sekundowy, ale jakoś nie przypadł mi do gustu.
Więc szukam dobrego i sprawdzonego elektronicznego, chyba pod pachę najlepiej i z szybkim wynikiem. Ale nie wiem czy są takie.

Bardzo proszę o jakieś porady i propozycje.

Z góry dziękuję.

4 odpowiedzi na pytanie: polecie dobry i sprawdzony termomentr

f Dodane ponad rok temu,

W odpowiedzi na Twoje pytanie mogę napisać,że są takie elektroniczne termometry,bardzo dokładne jeżeli chodzi o pomiar temperatury i solidne w wykonaniu. Ich minusem moze być jedynie cena,bo jest dosyć wysoka sięgajaca ponad 200zł za sztukę.
Ale myslę ze w tym wypadku jest coś za coś. Podobny termometr elektroniczny ma moja siostra,użytkuje juz rok i póki co jest w porządku.

zuzel Dodane ponad rok temu,

Ja mam jakiś zwykły z apteki za ok.10zł. Wkłada się go do ust lub pod pachę. Czas oczekiwania na wynik: 30 sekund.
Nie wiem czy się myli, ale 36,6 na co dzień mi nie wskazuje. Bezbłędnie przy jego pomocy rysowałam wykresy mojego cyklu. Nie zaniża temperatury tak jak ten wkładany do ucha.

kirke Dodane ponad rok temu,

zdecydowanie elektroniczne do ucha, mierzące temperaturę na podczerwień w kilkanaście sekund. Są bardzo wygodne przy maluchu, bo możesz bezboleśnie i niezauważalnie zmierzyć temperaturę nawet w trakcie snu. Ja swój kupiłam za 150 zł – Braun. To spory wydatek, ale z drugiej strony inwestycja naprawdę warta tej ceny.:)

nelly Dodane ponad rok temu,

ja mam topcom do ucha, i niby wszystko ok, ale jak teraz mlody mial 39,9 to tego nie pokazal, dopiero rteciowy wskazal.

Znasz odpowiedź na pytanie: polecie dobry i sprawdzony termomentr

Dodaj komentarz

Szkolniaki
Komunia 2011
U nas 15 maja. Jakie macie przygotowania kościelno-modlitwowe? U nas kolejne 20 modlitw na pamięć a pod października zaczynają się codzienne nabożeństwa. Organizuję babciową pomoc... PS>Możecie polecić jakiś niedrogi krakowski catering?
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
proszę o kciuki
dziewczyny dostałam cynk, że zwolniło się miejsce w przedszkolu i być może się uda i Olek będzie przedszkolakiem w poniedziałek wszystko powinno się wyjaśnić proszę potrzymajcie :)
Czytaj dalej