Policjant i … fotelik

Dziewczyny, czy jak zatrzymuje Was policja do kontroli albo jak coś na drodze przeskrobiecie, to sprawdza czy fotelik jest prawidłowo zamontowany? Mnie dziś zdarzyło się drugi raz byc zatrzymaną (spieszyłam się jak zwykle i wyprzedzałam jakiegos wlekącego sie Stara na podwójnej ciągłej). Pan policjant zajrzał do samochodu i powiedział, że fotelik powinnam zamontowac przodem (a był na przednim siedzeniu tyłem). Ja na to (zgodnie z prawdą), ze fotelik jest uniwersalny 0-18kg i może byc montowany równiez tyłem. A on:
-No skoro pani tak mówi…

Ciekawa jestem czy Wam sie kiedys zdarzyło, ze policjant skomentował czy tez sprawdził prawidłowość zamontowania fotelika. Bo ja czasem sie zastanawiałam czy oni mają moze jakieś szkolenia w tym zakresie i czy potrafia to sprawdzić. Dzisiejsze zdarzenie pokazuje, że nie… A jak u Was?

Magda & Marcia 07.09.04

1 odpowiedzi na pytanie: Policjant i … fotelik

gwiazdeczka2 Dodane ponad rok temu,

Re: Policjant i… fotelik

Jesli masz poduszke powietrzna w samochodzie, do siedzenia pasazera z przodu, to fotelika ktory jest podpinany tylem do kierunku jazdy nie wolno tam montowac. Jesli nie masz poduszki powietrznej, to ok. No wlasnie ludzie, ktorzy nie maja stycznosci z malymi dziecmi i fotelikami, sa czesto zaskoczeni ze fotelik mozna tylem zamontowac (a niektore nawet trzeba)


Ewcia z Mają(2 lata !!)

Znasz odpowiedź na pytanie: Policjant i … fotelik

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Zwrócić uwagę,czy przeczekać?
Moja córcia rozgadała się na całego. Buzia jej się nie zamyka.Wciąż nowe słówka,międzyinnymi takie których nie chciałabym aby używała. Przy zwróceniu jej na coś uwagi mówi: głupia jesteś,albo jak każę
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Kilka słów o moim przedszkolaku
Witajcie! Jestem już coraz mniej na forum, jednakże praca i obowiązki domowe tak wiele czasu mi zajmują, iż nie mam czasu na pisanie. Czasem jedynie zajrzę i cos poczytam. Niestety w
Czytaj dalej