półkolonie w Warszawie

Zapraszamy na kolejną edycję WAKACJI W SIODLE – półkolonii w Stajni Pociecha w Warszawie

[Zobacz stronę]
W PROGRAMIE:
[LIST]
[*] codzienna nauka jazdy konnej na padokach lub w namiocie
[*] grupowe wyjazdy w teren
[*] zajęcia edukacyjne o koniach i jeździectwie
[*] prawidłowe siodłanie
[*] nauka odpowiedniego posługiwania się sprzętem jeździeckim i dbania o niego
[*] bezpieczne karmienie i czyszczenie koni
[*] gry i zabawy z końmi
[*] wycieczka do ZOO
[*] warsztaty plastyczne
[*] warsztaty ekologiczne
[*] mini-zawody konne
[*] ognisko ze smakołykami
[/LIST]

4 odpowiedzi na pytanie: półkolonie w Warszawie

 1. Na gruponie widziałem ofertę półkolonii w sali zabaw spuki boo, splot artystyczny ma fajne – artystyczne, ale nie tlyko dla dziewczynek, znajomi pod warszawą w ogóle znaleźli rewelację – konie 500 zł za tydzień, no ale dla mieszkających w warszawie za daleko raczej wozić. My pierwszy tydzien korzytsalismy z lata w mieście. W weekend kino – bardzo fajne akcje są w cinema city, bo raz, że w lipcu i sierpniu kazdy bielt bierze udział w loterii, gdzie kazdy wygrywa (od popcornu po samochód), a dwa dla dzieciakow jest paszport filmowy, gdzie zbierają naklejki do kolejnych bajek.

  • Na gruponie widziałem ofertę półkolonii w sali zabaw spuki boo, splot artystyczny ma fajne – artystyczne, ale nie tlyko dla dziewczynek, znajomi pod warszawą w ogóle znaleźli rewelację – konie 500 zł za tydzień, no ale dla mieszkających w warszawie za daleko raczej wozić. My pierwszy tydzien korzytsalismy z lata w mieście. W weekend kino – bardzo fajne akcje są w cinema city, bo raz, że w lipcu i sierpniu kazdy bielt bierze udział w loterii, gdzie kazdy wygrywa (od popcornu po samochód), a dwa dla dzieciakow jest paszport filmowy, gdzie zbierają naklejki do kolejnych bajek.

   • My korzystalismy z półkolonii w Wawie, ale to droga sprawa, tydzien okolo 450zl:( teraz Mloda u babci, wiec spokoj:)
    Bamtamtam, ja od kolezanki slyszalam o tej loterii w Cinema City, wygrala darmowy bilet do kina:) wiec jak L wroci zamierzam sie wybrac, ponoc kazdy los wygrywa. A o ten paszport dopytam w kasie, nie slyszalam.

    • Zamieszczone przez bamtamtam
     My pierwszy tydzien korzytsalismy z lata w mieście. W weekend kino – bardzo fajne akcje są w cinema city, bo raz, że w lipcu i sierpniu kazdy bielt bierze udział w loterii, gdzie kazdy wygrywa (od popcornu po samochód), a dwa dla dzieciakow jest paszport filmowy, gdzie zbierają naklejki do kolejnych bajek.

     W ostatnim miesiącu byliśmy 4 razy w kinie. 🙂 Pogoda nie sprzyjała, a do dłuższego urlopu jeszcze kawałek, więc co robić – chodzimy do kina i raz poszliśmy do ZOO. Jeszcze jeden film i zbierzemy komplet naklejek do tych “paszportów filmowych” a wtedy będzie nagroda – dzieci nie mogą się doczekać. 🙂

     Znasz odpowiedź na pytanie: półkolonie w Warszawie

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo