Półroczne dziecko niechce jeść mleka!

Moja półroczna córeczka nie chce pić mleka,próbowaliśmy wielu rodzaii i wypija najwiecej 90ml i tylko w nocy,w dzien natomiast pije 60ml najwiecej,Pomocy czy ktoś miał już taki przypadek?

7 odpowiedzi na pytanie: Półroczne dziecko niechce jeść mleka!

 1. Zamieszczone przez Adranna
  Moja półroczna córeczka nie chce pić mleka,próbowaliśmy wielu rodzaii i wypija najwiecej 90ml i tylko w nocy,w dzien natomiast pije 60ml najwiecej,Pomocy czy ktoś miał już taki przypadek?

  tak,my:)
  nic z tym nie zrobisz
  dziecko nie chce i juz
  nie zmuszaj
  zastępuj,jogurtami,kaszką…
  moi dwaj synowie są na anty do mleka
  starszak przestał ok 8-9 m-ca
  młodszy znacznie wczesniej,własnie cos koło pół roczku
  fakt jest drobniejszy,ale ma słabszy apetyt ogólnie,poza tym wszystkie badania krwi w normie,wiec jest dobrze:)
  powodzenia

  • moja tak miała gdy przechodziłam z piersi na butelke co prawda byla starsza bo miala ok 8mies ale nie chciała mm okazało się że ma skaze białkową i do tej pory pije bebilon pepti i to wbrew pozorom z chęcią:) dostaje też kaszke na mleku kozim ale samego nie za bardzo pije…

   • Jest bardzo słaba i wazy zaledwie 5600,nawet nie podwoiła masy urodzenia gdzie juz powina,mielismy robione badania i nic wszystko w normie, za to dostalismy skierowanie do Poznania “klinika neurologii dzieciecej”poniewaz mało je,mało przybiera i ma zbyt mało siły nie chce podnosic głowy jak lezy na brzuchu,powinna juz próbowac siadac a ona nie chce,i wogóle nie wyglada na pół rocznego bobasa:(Szukam Mam które maja podobny problem ze swoimi maluszkami.

    • Bardzo dziekuje za odpowiedz kazda pozytywna odpowiedz daje mi wiecej sił na przetrwanie tego ciezkiego okresu.Jestem pełna nadzieji ze odmieni sie mojej Gabi i zacznie jesc, ze to tylko kaprys jej malenkosci i szybko minie.

     • Adranna jak tam u was? Mam nadzieję że problemu już nie ma, ale chętnie podzielisz się doświadczeniem. Moja 5,5 miesięczna córeczka też nie chce jeść. Jest na piersi, ale na tej piersi nieprzybiera. próbowaliśmy mm-nie, butelka-nie, kaszka-nie, teraz męczymy ją zupka, przez cały dzień zje coś w ilości słoiczka(gotuję sama). Teraz ma 6330 i ma 5 i pół miesiąca

      • troche czasu juz minęło 🙂

       moi tez szybko przestali pić mleko.
       starszy ok 9-m-cy
       młodszy miał 8-m-cy

       • Od kiedy to mleko się je? 😛

        Znasz odpowiedź na pytanie: Półroczne dziecko niechce jeść mleka!

        Dodaj komentarz

        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
        Logo