pomoc na suchy kaszel

Hej, czy znacie domowe sposoby na suchy, męczący kaszel dla 4 latka. Od 2 dni moja córcia walczy z zapchanym noskiem i kaszlem. Lekarz stwierdził wirusowe zapalenie gardła, zapisał Sinecod, herbatki ziołowe i Ibufen. Może znacie jakieś sprawdzone syropy lub domowe mikstury? Podaje jej też Stodal i Sterimar.

3 odpowiedzi na pytanie: pomoc na suchy kaszel

vieta Dodane ponad rok temu,

Re: pomoc na suchy kaszel

sama już nie wiem co robić na suchy kaszel…brr

Moja Julcia jakieś dwa tygodnie temu miała wirusowe zapalenie gardła, i ma kaszel i katar do dziś. Jutro idziemy na wizytę.
Julcia alergik a twoje dzieciątko?

Julcia

aducha Dodane ponad rok temu,

Re: pomoc na suchy kaszel

Moja córcia tez nazywa sie Julcia nie jest alergikiem. To wirusowe zapalenie gardła przeszło a zapalenie krtani- to był koszmar. Mam nadzieje, że najgorsze za nami, został jej jeszcze katar. Pozdrawiam Ciebie i małą Juleczkę- ile ma latek?

qwe Dodane ponad rok temu,

Re: pomoc na suchy kaszel

Kubie lekarz zalecał inhalacje,nawilżać,nawilżać i jeszcze raz nawilżać.Dobra jest też kąpiel,ale taka ok.20 minutowa,nie krótsza.

Asia i Kuba(już trzy lata)

Znasz odpowiedź na pytanie: pomoc na suchy kaszel

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Krew pępowinowa
Dziewczyny, co powiecie o pobraniu krwi pepowinowej. Zastanawialyscie sie moze czy pobrac, a moze juz podjelyscie decyzje. Jezeli tak, to z jaką firmą zawarłyście umowę? My jestesmy zdecydowani na tak, tylko
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
kto jest moja mama?
Witam! Moja 5 miesieczna coreczka troszke wiecej czasu spedza ze swoja babcia niz ze mna. Nie ucze sie, nie pracuje, ale zawsze mam cos do zrobienia w domu. A to
Czytaj dalej