POMOCY

MOJ MAŁY MA TAK OBZCZYPANA PUPKE ZE CAŁY CZAS PŁACZE!!POMOZCIE CO MAM ZROBIC!!!

KASia

3 odpowiedzi na pytanie: POMOCY

ewelcia Dodane ponad rok temu,

Re: POMOCY

Nie wiem jak to wygląda, ale proponuję mąkę ziemniaczaną. Posypywanie jak pudrem, lub przemywanie krochmalem. Naprawdę to skuteczne. Nie używaj chusteczek nawilżanych bo to podrażnia jeszcze bardziej. Myj pupę często wodą przegotowaną, może być z delikatnym mydłem. Nie pocieraj a raczej polewaj wodą pupkę i wycieraj dotykając bardzo delikatnie. No i najważniejsze to wietrzenie. Przy każdym przewijaniu wietrz. Po umyciu zostawiaj malucha a gołą dypinką na ok. 10 minut. To bardzo istotne!
Pozdrawiam.


Ewelina i Marysia (26.03.03)

nicolas Dodane ponad rok temu,

Re: POMOCY

pamietaj zeby przy kazdej zmianie pieluszki umyc dupcie woda z mydlem i dobrze osuszyc,nie uzywaj tych beznadziejnych chusteczek. a potem polecam crem Sudocrem dostepny w aptekach.
Pozdrawiamy

agta Dodane ponad rok temu,

Re: POMOCY

Po przewinięciu wietrz i smaruj bepanthenem masc- dostępny w aptece. Najlepiej dosc gruba warstwa to bedzie chronila przed wilgocia.
Pozdrawiam Agata

Znasz odpowiedź na pytanie: POMOCY

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
PILNE!!!Gosia wymiotuje, męża nie ma, help!!!
Gosia dzis wczesnym rankiem zaczela bardzo brzydko kaszlec, takim mokrym kaszlem jakby z pluc, oprocz tego miala wysoka goraczke (38.2 stopnia) i zwymiotowala sniadanie. Nasza pediatra miala komplet pacjentow, nie
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Czekać aż dziecko urośnie?
Jestem 5 lat po ślubie. Mamy roczną córeczkę i...ogromne kłopoty zawodowe...małżonka. Ma swoją działalność i w wielki sposób sam przyczynił się do tych kłopotów. Moje życie to wieczna huśtawka: raz
Czytaj dalej