Forum: Karmienie

pomocy

RATUNKU!!!!! jak szybciudko mogę zmiejszyc laktację? staram się rzadziej przystawiać synka do piersi przykładać liście kapusty,piję szałwię.Ginekolog chce zatrzymać mi zupełnie laktację(przepisał tabletki na zasuszenie pokarmu)lecz jak na razie mam nawałpokarmu i w tym przypadku jest to utrudnienie. Może któraś z Was przechodziła też to samo i mogła by udzielić cennych rad.Z góry dziękuję i pozdrawiam.


-Moniqe-
(17.05.99)(21.03.03)

5 odpowiedzi na pytanie: pomocy

lea Dodane ponad rok temu,

Re: pomocy

Ojej, ale czemu? 🙁
nawał trzeba odciągac ale tak zeby zawsze zostawało… ale nie wiem, czemu chcesz zasuszyc pokarm skoro dziecko korzysta z piersi….

awkaminska Dodane ponad rok temu,

Re: pomocy

tabletki same nie pomoga. jak Zasuszalam przy Jagodzi to ciotka polozna obwijala m,nie elastycznym bandazem. Czulam si jak amazonka ale bez hormonow zasuszylam w 1 tydzien.

Mysia-Agnieszka mama Jagody(09-10-97) i Kamili(03-04-03)

Dodane ponad rok temu,

Re: pomocy

Od sześciu miesięcy męczy mnie stan zapalny(babskie sprawy),pojawiło się już w 7 mieś.ciąży.Jest to wynik zmian hormonalnych tak więc laktacja blokuje powrót do normalnego stanu. Nawet nie macie pojęcia jak bardzo pragnęłam karmić synka (prztnajmniej do roku).,a tu takie cholerstwo się przyczepiło.A wracając do tego stanu zap.to lekarz był bardzo zdziwiony że 6miechów wytrzymywałam w tej gechennie.(przy oddawaniu moczu zaciskam zęby z bólu,nie mówiąc już nic o współżyciu którego nie było już rok czasu)Ja osobiście mam tego dosyć i boję się żeby ten stan zap. nie pszeszedł w jakąś grożniejszą chorobę.

Dodane ponad rok temu,

Re: pomocy

O rany co tu się porobiło. Ten anonim to ja moniqe.

lea Dodane ponad rok temu,

Re: pomocy

Ojej, bardzo wspołczuję…. 🙁

Znasz odpowiedź na pytanie: pomocy

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
sklep internetowy MARKO
Jak dlugo czeka sie na realizacje zamowienia i jaka jest cena za przesylke? Ola i mala Ninka ur. 30 maja 2003 [img]/upload/10/7/_114980_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czemu stoi na paluszkach...???
No właśnie,moja córeczka zaczęła stawać sama na nóżki i tylko na paluszkach,nawet jak trzymam ją pod paszki nie stanie całą stopką??? Czemu tak?? pozdrawiamy; Dagmara i Oliwia ( 7 m )
Czytaj dalej