Pomocy! Bezogniowe bańki lekarskie…

Dziewczyny! Dzisiaj zakupiłam banieczki, ażeby rodzinie mej lecieć z pomocą i zapodawać przy wszelakobólach najbardziejbolących szanownego M i koźlątkom przy kaszelkach itp. Przeczytałam instrukcję i … jestem głupia. Mowa tam o „cunach”, niby wytłumaczone co to i jak to mierzyć ale się boję, że za nisko, że za blisko kręgosłupa itp. itd. Może któraś z Was ma już doświadczenie i uszczknie mi choć troszkę swojej wiedzy :Niepewny: Liczę na Was „Liga broni, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi? 😉

3 odpowiedzi na pytanie: Pomocy! Bezogniowe bańki lekarskie…

picaporte Dodane ponad rok temu,

Nie przejmuj się cunami – no chyba że chcesz stawiać bańki w punktach akupunkturowych. Tradycyjna metoda stawiania na plecach nie bierze pod uwagę cunów i tych punktów, więc stawiaj normalnie, tzn bańki ok 1-1,5 cm od siebie na plecach, po bokach od kręgosłupa i nie na łopatkach, bo łatwo się odczepiają stamtąd.

gobin Dodane ponad rok temu,

i kawałek od nerek 😀
będzie dobrze

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

A takiej prostej instrukcji nie mialas ? Ja kupilam kiedys banki i była tam taka mała książeczka i wyrysowane schematy stawiania baniek….ale mlody mój przestał chorować i ani razu nie użyłam….

Znasz odpowiedź na pytanie: Pomocy! Bezogniowe bańki lekarskie…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Książka kucharska
Kasza jaglana
Ostatnio bardzo modna stała się kasza jaglana, więc postanowiłam ją kupić. Jak na razie podawałam ją jako dodatek do mięska w sosie z warzywami i na słodko z chudym twarogiem.
Czytaj dalej
Szkolniaki
ferie z dziećmi
Gdzie warto pojechać z dziećmi na ferie?
Czytaj dalej