Forum: Karmienie

POMOCY – kłopot z butelką!!!

Wszystkie doradzacie karmić tylko i wyłącznie piersią a ja teraz żałuję, że nie dokarmiałam ani nie dopajałam małej z butelki. Teraz to jest dopiero problem i koszmar. Za miesiąc muszę wrócić do pracy (ultimatum – albo wracam do pracy albo żegnaj praco – nie ma tłumaczeń i próźb – nieistotne że przysługuje mi urlop – to istny MOBBING – ale to inna historia)
Córcię karmiłam cały czas TYLKO piersią i teraz nie chce wziąść do ust nic z butelki. Ani herbatki ani mleczka mojego czy sztucznego. Córcia skończyła 4 miesiące więc zaczełam podawać jej jabłuszko( ale co to jest kilka łyżeczek) Pluje marcheweczką czy deserkami. Jestem w rozpaczy Ona wyje i ja! Podaję jej Bebiko 2 GR ale może poradzicie mi jakieś inne (może są jakieś mleczka o słodkim smaku, może to by ją przekupiło?) Dzisiaj mąż ma kupić kubeczek – niekapek może to coś pomoże. Drogie moje żadna próba nie zakończyła się jeszcze ani połowicznym sukcesem (próbuję dopiero od kilku dni) ale jestem załamama, zmęczona i na samą myśl “Co to będzie” – płaczę. Córcie oddałabym do żłobka, ale tam wymagane jest karmienie z butelki. Jestem naprawdę w rozpaczy. Pomóżcie wypróbuję każdą metodę i czekam na rady!!!!!!!

Gonia i Daręńka (17.12.2004)

1 odpowiedzi na pytanie: POMOCY – kłopot z butelką!!!

magdasz Dodane ponad rok temu,

Re: POMOCY – kłopot z butelką!!!

Sprobuj smoczki anatomiczne lub te imitujace piersi. Jest kilka radzajow na rynku. Wazne zeby byly z silikonu, bo nie maja dziwnego smaku i zapachu. Zacznij tez najpierw dawac swoje mleko i najlepiej jak malutka nie jest straszliwie glodna. Mojej kolezance zajelo okolo tygodnia zeby dziecko (3 mies.) jadlo i z piersi i z butelki.
Powodzenia.

Magda i Daniel (22.02.2005)

Znasz odpowiedź na pytanie: POMOCY – kłopot z butelką!!!

Dodaj komentarz

Dla starających się
kreski!!!!!! dwie!!!!
no i zrobilam wczoraj test.nie mogla wytzrymac.wyszedl pozytywny!!!!!!!!! chociaz jedna kreska jasniejsza ale byly dwie.jakze sie cieszę, jednak dopierow poniedzialek pojde do lekarza i dowiem sie czy na pewno.........nadal ma
Czytaj dalej
Dla starających się
Dobry lekarz w Krakowie?
Witam! Jak zapewne wiecie mam problem z donoszeniem ciąży. Nie wiem, jaki jest powód tych moich przedwczesnych porodów i właśnie, dlatego chciałabym porobić dokładne badania. Prowadzący mnie ginekolog ma wykonać jakieś
Czytaj dalej