Forum: Karmienie

POMOCY odkupie PureLan firmy Medela

Jeżeli któraś z mam posiada maść firmy Medela PureLan to z chęcią odkupie, oczywiście może być używana. Mam problem z pogryzionymi brodawkami a w aptekach ani hurtowniach w mojej okolicy nie ma tej maści a czytałam na forum, że jest skuteczna. Mam inne maści, niestety narazie żadna nie działa za dobrze. Mój mały Bartuś tak mocno ciągnie, że nie umieja mi się te brodawki zagoić. Z góry dziękuje i czekam na propozycje. Pozdrowionka dla wszystkich mam.
Ewula75

4 odpowiedzi na pytanie: POMOCY odkupie PureLan firmy Medela

ewike Dodane ponad rok temu,

Re: POMOCY odkupie PureLan firmy Medela

Namiary w internecie

Przemek (15.07) i Ewa +

pablo-per Dodane ponad rok temu,

Re: POMOCY odkupie PureLan firmy Medela

Brrrrrrrrrr…. do dziś nie zapomnę! Moja Wiktusia piła moje mleczko z krwią – do 3-go miesiąca! Czy to nie poświęcenie?. Maść PureLan oczywiście polecam jak najbardziej, tylko u mnie już nie pomagała. Poleciła mi natomast znajoma maść propolisową, która świetnie zabliźnia i leczy. No tylko ją trzeba myć przed każdym karmieniem, ale pomogła w ciągu tygodnia (po 3 miesiącach cierpień). Moim zdaniem maść PureLan bardziej zapobiega niż leczy (ale to tylko mój osobisty pogląd na bazie moich doświadczeń ).

Ania z Wiktusią i Maciusiem

Dodane ponad rok temu,

Re: POMOCY odkupie PureLan firmy Medela

Dzięki za rade, oczywiście wypróbuje, nie przeszkadza mi to, że trzeba myć. Próbowałam już bepanthen, alantan, maltan, linomag i jeszcze coś tam, ale nie ma specjalnej poprawy i obawiam się, że maluszek może niedługo zostać przestawiony na sztuczne mleczko.

pablo-per Dodane ponad rok temu,

Re: POMOCY odkupie PureLan firmy Medela

A próbowałaś karmić przez kapturki ochronne? To cienkie silikonowe osłonki, które nie zmieniają smaku i zapachu pokarmu – nie byłam do nich przekonana, ale w przypadku Maciusia musiałam zastosować (chociaż z innych względów – miał problem z uchwyceniem brodawki). Sprawdza się znakomicie!
A w ciągu dnia dobrze nosić w biustonoszu muszle laktacyjne, które mają otwory wentylacyjne – dzięki czemu brodawki szybciej się goją!
Nie chcę specjalnie reklamować firmy – ale obydwa produkty stosowałam z Aventu.
Trzymam kciuki i zapewniam Cię że warto na początku się trochę pomęczyć – dziecko będzie Ci za to ogromnie wdzięczne a Ty poznasz w przyszłości co to wygoda z karmieniem!

Ania z Wiktusią i Maciusiem

Znasz odpowiedź na pytanie: POMOCY odkupie PureLan firmy Medela

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
histeria
Witajcie, czy Waszym pociechom zdarzają się napady histerii?? Jak sobie wtedy radzicie? Mój Maciulek czasami wpada w taką histerię, że nie wiem jak się nazywam. Jak jest marudny albo śpiący i nic
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Pytanie o fotelik rowerowy
Mój mąż strasznie upiera się, żeby jeździć z Miśkiem (i w sumie super) tylk uparł się, że kupi fotelik mocowany z tyłu rowera na bagażniku. Co o tym myślicie? Moim
Czytaj dalej