pomóżcie wyjaśnić

Hej dziewczyny! Mam okresy co 26 dni. Ostatni zaczął się mocnym bólem brzucha, ktróy trwał całe 3 dni a krwawienie chyba można nazwać plamieniem, sama nie wiem. Było skąpe i miało ciemny brunatny kolor. Co to może oznaczać? Pomóżcie mi proszę.
Pozdrawiam. Gosia

2 odpowiedzi na pytanie: pomóżcie wyjaśnić

mati2 Dodane ponad rok temu,

Re: pomóżcie wyjaśnić

Radzę zrobić test ciążowy. Tak miała moja kolezanka tzn. wystąpił bardzo skąpy okres ale na początku się nie zorientowała dopiero jak zaczęła rano wymiotować to poleciała do gina. Okazało się, że jest w ciąży !!!

Marta i Kornel 7.10.2004

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: pomóżcie wyjaśnić

Ja też mam czasami tak jak Ty, boli tak, że myślę teraz jak chluśnie ze mnie to strumieniami, a trymczasem prawie nic nie leci.

Dora 08.08.04
tinyurl.com/czufo

Znasz odpowiedź na pytanie: pomóżcie wyjaśnić

Dodaj komentarz

Dla starających się
Folik miesiąc przed zapłodnieniem wystarczy?
Teoretyzuję i schizuję[img]/images/forum/icons/crazy.gif[/img][img]/images/forum/icons/blush.gif[/img] Zakładając wersję super optymistyczną, że uda się za 1. razem - czy wystarczy jak będę brała folik tylko miesiąc przed???[img]/images/forum/icons/crazy.gif[/img] [img]http://foto.onet.pl/upload/7/90/_564043_s.jpg[/img] Dora 08.08.04 tinyurl.com/czufo
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
poranny kaszelek
Mój 5 miesięczny synek ma od pewnego czasu (ok. tygodnia) okropny mokry kaszel. Dziwne jest to, że tylko nad ranem. Trwa to około 5 minut i brzmi groźnie.. Michałek nie ząbkuje
Czytaj dalej