POPROSZE O TROCHE INFORMJACJI

PRZEPRASZAM ZE SIE NIE ODZYWALAM ALE BYLAM NA URLOPIE Z MOJEGO DZIDZI W TYM MIESIACU NIC Z TEGO ALE TO DLUGA HISTORIA PRAWIE SIE UDALO ALE TO BYLO SAMOISTNE PORONIENIE POWIEDZCIE MI CZY W TYM PRZYPADKU MUSI ZAWSZE NASTEPOWAC ZABIEG, ALE TERAZ WSZYSTKO JEST OK OKRES BYL 9 ZACZELISMY STARANIA 13 I TAK 15,18,20,22,24 I NA WIECEJ NIE MIELISMY SILY SLUZ NAJBARDZIEJ PLODNY BYL 25 I TAKI JESCCZE POMIESZANY POJAWIAL SIE WCZORAJ DZISIAJ JUZ JEST BIALY ALE NIUE LEPKI TYLKO WODNITY POWIEDZCIE MI KIEDY U MNIE NASTAPILA OULACJA BO Z ROZNYCH ZRODEL ROZNIE WYNIKA NI JUZ ZGUPIALAM DZIEN PO WYSTEPOWANIU SLUZU CZY W JEGO WYSTEPOWANIU CZY MAMY PROBOWAC JESCZE DZIS CZY JUZ NIE WARTO MOJE CYKL TRWAJA SREDNIO 30 DNI

2 odpowiedzi na pytanie: POPROSZE O TROCHE INFORMJACJI

Dodane ponad rok temu,

Re: POPROSZE O TROCHE INFORMJACJI

Witaj,
jeśli chodzi o samoistne poronienie…przy pierwszej ciązy miałam zabieg w 3 tygodniu. Za drugim razem nie miałąm zabiegu – poroniłam samoistnie ok tydzień po ostatniej miesiączce – lekarz zdecydował, że zabieg nie jest konieczny.

Co do śluzu to ci nie pomogę – bo sama się już w tym gubię – ale zaraz bardziej doświadczone dziewczyny Ci pomogą 🙂

Pozdrawiam
Marzena i Kubuś (3,5) oraz…
[Zobacz stronę]
[Zobacz stronę]

miyu Dodane ponad rok temu,

Re: POPROSZE O TROCHE INFORMJACJI

Aniu Twój organizm jest mądrzejszy niż wszystkie źródła razem wzięte 😉 Jeśli masz płodny śluz (przezroczysty ciągliwy lub wodnisty) to sygnał „do roboty” jeśli śluz zmienia się na niepłodny (matowy o różnej konsystencji) to oznacza „przerwa w robocie” 😉 – przy niepłodnym śluzie szanse na powodzenie są dużo mniejsze ponieważ taki śluz nie przepuszcza plemników. Ostatni dzień płodnego śluzu jest dniem owulacji. Bardzo pomocne przy wyznaczaniu owulacji jest mierzenie temperatury i stosowanie testów owulacyjnych – polecam. U Ciebie owulacja powinna wypadać na 10-16 dni przed kolejną @.
Ale czy masz sobie dać już spokój to ja Ci nie powiem 😉 U mnie wg ginki a z niezrozumiałych dla mnie powodów do zapłodnienia doszło 5 dni po terminie który ja uznałam za datę owulacji (wg pomiaru temperatury i testów owulacyjnych). Do tej pory tego nie rozumiem ale cieszę sie że jakimś cudem się udało:-)
Pozdrawiam i życzę owocnych starań 🙂

Miyu i ….

Znasz odpowiedź na pytanie: POPROSZE O TROCHE INFORMJACJI?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
strona o nianiach
http://www.niania.pl/ [img]http://www.info-stan.neostrada.pl/ula/slowacja.jpg[/img] data właściwa to: 6/8/2004
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Do dziewczyn z kotami!!!
Witam!!! Bynajmniej nie chce pisac o toksoplazmozie. Robiłam badania i zaden kot groźny dla mnie nie jest. Ale... Dwa tygodnie temu ktos podrzucił mi kociatko pod drzwi. mam teraz trzy koty. szukam
Czytaj dalej