poród w szpitalu gdzie pracuje lekarz prowadzący?

Tak z ciekawości pytam jakie były wasze decyzje w wyborze szpitala do porodu… czy naprawdę najważniejsze było to czy pracuje tam lekarz prowadzący?

Ja mam za sobą dwa porody i rodziłam w szpitalu który wg mnie najlepiej zapewniał opiekę noworodkowi w razie jakichkolwiek kłopotów – to był mój priorytet… nawet przez myśl nie przeszło mi uzależniac decyzję w jakikolwiek sposób od tego gdzie pracuje lekarz prowadzący ciążę… A jak było u was?

13 odpowiedzi na pytanie: poród w szpitalu gdzie pracuje lekarz prowadzący?

elewyna Dodane ponad rok temu,

Ja to nawet nie wiem czy mój prowadzący pracuje w szpitalu..czy też pracował hehe ale chyba najważniejsze by zapewnić dobro dziecku i sobie. Natomiast pierwsze co powiedział mi mój prowadzący żeby wybrać najbliżej siebie jeśli nie rodzi się prywatnie.

mam Dodane ponad rok temu,

Mój lekarz jest ordynatorem gdzie rodziłam, i jestesmy prawie jak rodzina czulam sie bezpiecznie chodząc do niego bo wiedzialam ze zapewni nam najlepszą opiekę a ciąży była podwyższonego ryzyka. Poza tym moja mama tam rodzila, szpital był po remoncie i ma jedna wspaniala pediatre ktora jest na telefon jak sie cos dzieje.

Gdyby jednak moj lekarz nie byl w szpitalu kierowałabym sie opinia o szpitalu, warunkami w jakich się rodzi, i pediatra czy jest dobry.

werbla Dodane ponad rok temu,

pierwszą poród miałam w szpitalu gdzie pracuje mój lekarz i miałam go przy porodzie, wszystko sobie chwale, drugi poród był w całkiem inny miejscu niż poprzedni, ale z racji ratowania życia dziecka, tez jestem zadowolona, mimo, że byłam dla nich obca to potraktowali mnie z sercem

Doble mama a Ty gdzie rodziłaś?

bertolumia Dodane ponad rok temu,

ja rodziłam w Wałbrzychu- miałam kawałek
własnie dlatego tam bo mój gin kiedys tam pracowal a teraz jest zaprzyjaxniony z tym szpitalem
czułam sie tam jakos tak “domowo”:)

goooosia Dodane ponad rok temu,

najpierw wybrałam szpital (chociaż wyboru wielkiego nie miałam;), bo w moim mieście wszystkie porodówki były mocno średnie – każda z innego powodu), ale ten miał dobrą opinię odnośnie opieki nad dziećmi i intensywną opiekę dla dzieci w razie problemów. później poszukałam w tym szpitalu dobrego lekarza i u niego prowadziłam ciążę.

końcówkę ciąży spędziłam na patologii ze stanem przedrzucawkowym. po tym jak traktowali mnie tam niektórzy inni lekarze wiem, że moja lekarka byc może uratowała nam życie, a na pewno nie dopuściła do zagrożenia naszego życia.

pewnie jeśli z ciążą nie ma problemów to nie jest najważniejszy czynnik, ja jednak nigdy bym nie zaryzykowała bycia anonimową w szpitalu….

corel Dodane ponad rok temu,

Oboje dzieci prowadził mi lekarz, który pracował w szpitalu w którym rodziłam,
obecnie zmienił miejce pracy, a ja juz nie planuję kolejnej ciąży, ale jakby co ze wzgledu na bardzo dobre doświadczenia z nim związane bez wahania zdecydowałabym się zmianę szpitala byle tylko rodzić pod opieką tego własnie lekarza,
pozdrawiam.

klucha Dodane ponad rok temu,

w moim mieście dwa szpitale
w tym jeden wtedy posiadał porodówkę
więc wyboru nie miałam
jedyny wybór to taki że chodziłam do lekarza, który pracował w szpitalu.
I bardzo mi się przydał na porodówce

yoko Dodane ponad rok temu,

z moich doświadczen wynika, że zdecydowanie tak.

brawurkot Dodane ponad rok temu,

Finia przy obu moich chłopcach ciąże prowadził lekarz, który w szpitalu w ogóle nie pracował (tylko prywatnie) więc szukałam szpitala. który będzie najlepszy dla dzieci i dla mnie. Teraz po przeprowadzce do innego miasta mam dylemat… czy rodzić w szpitalu gdzie ordynatorem jest wujek męża (ale to 40km stąd) czy wybrać miejscowy szpital. Chyba zobaczę jeszcze jaki jest ten nowy gin, do którego mam chodzić- pracuje w miejscowym szpitalu… I poczytam opinie o szpitalach tu w okolicy. Ogólnie obecność prowadzącego lekarza nie jest dla mnie priorytetem.

koleta Dodane ponad rok temu,

Rodziłam w szpitalu,w którym pracuje mój gin. I teraz też planuję rodzić w tym szpitalu (swoją drogą ja też się w nim urodziłam ). I najważniejsze mam do niego 15 minut spacerkiem na nogach

agatom Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Finia:Tak z ciekawości pytam jakie były wasze decyzje w wyborze szpitala do porodu… czy naprawdę najważniejsze było to czy pracuje tam lekarz prowadzący?

Ja mam za sobą dwa porody i rodziłam w szpitalu który wg mnie najlepiej zapewniał opiekę noworodkowi w razie jakichkolwiek kłopotów – to był mój priorytet… nawet przez myśl nie przeszło mi uzależniac decyzję w jakikolwiek sposób od tego gdzie pracuje lekarz prowadzący ciążę… A jak było u was?

nie, wybrałam szpital, który właśnie zapewniał bdb opiekę noworodkowi i w razie co miał najlepszy sprzęt..
a że traf akurat chciał, że wybrałam lekarza, który właśnie w tym szpitalu pracował, co mnie bardzo ucieszyło i jak się później okazało całe szczęście, bo nie chcieli nas ze spzitala wypuścić, bo syn za mały według nich się urodził, gdyby nie wyjaśnienia mojego lekarza, że byłam pod jego opieką, że robił mi wszystkie badania, ze dziecko się rozwijało po prostu w swoim tempie, że ja chudzina byłam, więc niech nie oczekują, że 4 kg dziecko urodzę..
gdyby nie to, to 7 dni by mnie trzymali

janetvip1 Dodane ponad rok temu,

rodzilam w szpitalu w ktorym pracowalmoj gin niestety bylna urlopie ale nawet niezadal sobie trudu zadzwonic do szpitala a wiedzial jak bardzo sie mecze.

janetvip1 Dodane ponad rok temu,

dla mnie najwazniejsza byla aparatura dla dzidziusia naszczescie nie musialam z niej kozystac….. Ani ja ani Oliwcia

Znasz odpowiedź na pytanie: poród w szpitalu gdzie pracuje lekarz prowadzący?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
excel dla zaawansowanych
Dziewczyny szukam dobrej szkoły/kursu w Wawie z excela. Czy możecie podać jakieś namiary. Kurs dla zaawansowanych, zindywidualizowany, bo umiemy sporo (nasz dział) ale że wiedza zdobywana w praktyce to dziury są i
Czytaj dalej
Książka kucharska
menu na chrzciny...???
za tydzień wyprawiam chrzciny.. na 10-12 osób.. poratujcie jakimiś fajnymi przepisami-propozycjami...
Czytaj dalej