Poszukiwany dobry okulista we Wrocławiu!!

Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić okulistę z Wrocławia, ale naprawdę dobrego, najlepiej takiego z powiązaniami w klinikach, szpitalach. Córeczka znajomej ma gradówki (wszystko ciągnie się już 4 lata), które raczej już nie nadają się do wyleczenia, nie pomagają żadne antybiotyki miejscowe, nikt nie chce zrobić wymazu, żeby sprawdzić co za cholerstwo tam siedzi. Jeżeli któraś z Was zna, wie, to bardzo proszę o informację. Dzięki bardzo!

4 odpowiedzi na pytanie: Poszukiwany dobry okulista we Wrocławiu!!

neo Dodane ponad rok temu,

Gradówki dziecku mojej znajomej wyleczył lekarz homeopata klasyczny i to już pierwszą dawką leku. Po czterech latach bezowocnego leczenia farmaceutycznego myślę że warto spróbować czegoś skuteczniejszego. We Wrocławiu z lekarzy o takiej klasie przyjmuje dr Katarzyna Bross – Walderdorff, ma stronę internetową. Kiedy moja najstarsza miała problem z oczami po wstrząsie mózgu, bardzo dobrze zajęli się nią okuliści z Kliniki na Chałubińskiego, było ich kilku i każdy był kompetentny i sympatyczny, tak więc miło ich wspominam. Wystarczy przecież tam się zarejestrować na NFZ.

monika001 Dodane ponad rok temu,

Neo dziękuję za odpowiedź, może rzeczywiście warto by było spróbować z homeopatią, bo u nas to dają ciągle to samo albo chcą ciąć.
Może wycięcie to nie jest zły pomysł, znajomi juz konsultowali się właśnie z kliniką na chałubińskiego, ale tam tylko narkoza, nie bawią się w miejscowe, dziecko ma 6 lat i strach usypiać.

neo Dodane ponad rok temu,

Mając taką perspektywę na pewno spróbowałabym leczenia u dobrego lekarza homeopaty. Szczególnie że teraz dysponuję namiarami na dobrych sprawdzonych lekarzy. Poza tym lekarze homeopaci leczą przyczynowo – choroba nie wraca. Leczenie chemiczne tłumi tylko skutki, więc zabawa najczęściej trwa latami.

monika001 Dodane ponad rok temu,

Tak właśnie jest u moich znajomych. Przekazałam im nazwisko pani doktor, za dwa dni mają jeszcze jakieś konsultacje u kogoś innego, jak nie poskutkuje to najprawdopodobniej sprobują. Dziękuję Ci bardzo kochana!! :Buziaki:

Znasz odpowiedź na pytanie: Poszukiwany dobry okulista we Wrocławiu!!

Dodaj komentarz

Szkolniaki
ile i co jedzą?
Witam. U mojej córci obserwuje niesamowity wzrost apetytu. Przez ostatnio 3 miesiące przytyła aż 2 kg. Czy to jest jakiś okres szczególnego wzrostu u dzieci czy chodzi o stres związany ze
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Białystok, przedszkole 56 lub 71
Witam Drogie Mamusie, Czy któreś z Waszych dzieci uczęszczało do któregoś z powyższych przedszkoli. Są one najbliżej miejsca naszego zamieszkania, więc tylko one wchodzą w grę. Jakieś opinie na ich temat?
Czytaj dalej