Poszukuję towarzystwa

Dziewczyny z Warszawy, – okolice Praci północ poszukuję towarzystwa na spacery, bo mam serdecznie dość łążenia samotnie. w kółko. Nudzi mi się jak diabli, nie ma do kogo pyska otworzyć i niedługo zacznę gadać sama do siebie. Nawet do dziecka nie mogę pogadać, bo usypia momentalnie jak tylko wyjdziemy na dwór. Chętnie bym z kimś poplotkowała, bo jak na razie to te spacery to dla mnie straszna kara. Może jest wśród Was ktoś, kto też chodzi na spacery z dzidzią do parku praskiego, lub w okolice ZOO?
Czekam na odzew.
Pozdrawiam,

Edzia mama Kingi (31.10.02)

3 odpowiedzi na pytanie: Poszukuję towarzystwa

nata Dodane ponad rok temu,

Re: Poszukuję towarzystwa

ooojjjjjjjjjjj ja bym sie chetnie przylaczyla ,ale niestety z lodzi do warszwy to lugi spacerek hi hi
powodzenia w poszukiwaniach

natala i KAPEREK (mam 1 miesiac)

voni Dodane ponad rok temu,

Re: Poszukuję towarzystwa

Hej Edzia!!! Ja tezż jestem z Wawy i też mam dość samotnych spacerków!!! Jest tylko jeden problem: ja mam bliżej Pola Mokotowskie, niż Park Praski… Moze znalazłybyśmy coś pomiedzy…? Mieszkam na Rakowcu.
Pozdrawiam!!!

-Iwona + Juleńka i Zuziaczek (ur. 6.IX.2002)

edka Dodane ponad rok temu,

Re: Poszukuję towarzystwa

W takim razie już po swietach jak się skonczy szaleństwo zakupowo-porządkowe musimy sie koniecznie umówić w jakimś wygodnym dla nas obu miejscu. I może w końcu polubię spacery.
Pozdrawiam,

Edzia mama Kingi (31.10.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: Poszukuję towarzystwa

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
I po zabiegu
Jw. Tamarka już po zabiegu Płaczu było co niemiara- lekarze żartowali, że rodzice pominni zwrócić uwagę na dosyć donośny głos dziecka i zapisać małą na lekce śpiewu. nie mogę się doczekać gdy
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
poważny problem
Moi drodzy! Mam poważny problem i chciałbym dowiedzieć się od Was, czy Wasze maleństwa miały podobne objawy i jeśli tak, to kiedy one ustępowały. Mój synek (7 miesięcy) jest
Czytaj dalej