potowki na szyji

Julka ma czerwone krostki pomiedzy faldkami na szyjce, wydaje mi sie ze to sa potowki. Co mozna z tym zrobic?? Kupic jakis puder/zasypke???

Edyta i

Juleczka 12-03-2005

4 odpowiedzi na pytanie: potowki na szyji

kantalupa Dodane ponad rok temu,

Re: potowki na szyji

U nas najlepiej dziala “wietrzenie.” Puder nie skutkowal. Ktos poradzil przecieranie spirytusem, ale ta praktyka jakos sie mojemu synkowi nie spodobala. Zasypywanie maczka ziemniaczana na noc troszke polepszylo sytuacje, ale mieszkam w takim klimacie, ze wlasciwie nic nie pomaga. Stad moj synek spedza bardzo duzo czasu nagusienki, a ja czasami dmucham mu na te najbardziej narazone miejsca. Jakos dajemy sobie rade, powodzenia!

Magda i Adas 12.12.04

agamarko Dodane ponad rok temu,

Re: potowki na szyji

Ja przecierałam potówki spirytusem przed kąpielą ( ten spirytus trzeba potem zmyć) I nakładałam Sudocrem. Zniknęły po kilku dniach i już się nie pojawiły. Pozdrawiam.

olakam Dodane ponad rok temu,

Re: potowki na szyji

Najlepiej dodać do kąpieli sodki.U nas to bardzo pomaga.

Ola i Kamil <img src=”/upload/24/0/_367447_n.jpg”>

Edited by olakam on 2005/07/31 19:07.

porky Dodane ponad rok temu,

Re: potowki na szyji

[Zobacz stronę]

Juleczka (Puchatek) 12.12.04

Znasz odpowiedź na pytanie: potowki na szyji

Dodaj komentarz

Dla starających się
Czy ktoś wie co słychać u Zuzanny (sierpniówki)??
Kiedy byłam jeszcze na starających się czytałam sporo archiwalnych postów. Dzięki temu zdołałam poznać z jakimi problemiami dziewczyny się borykają. Jednej z nich szczegółnie gorąco kibicowałam, dziewczynie o nicku Zuzanna.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
"VITA" z płytą z ćwiczeniami
właśnie kupiłam sobie tą płytę i obejrzałam - jest fajna, cwiczenia z wykorzystaniem butelek plastikowych,puszek, krzesła.. W domowych warunkach rewelka! Dziewczyny-polecam. Wcześniej kupowałam gazety z płytami i ćwiczeniami i nędza.
Czytaj dalej