Potrzebna krew O Rh –

Wklejam meila, którego otrzymał mój mąż z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto zdoła pomóc….

Moi drodzy

Mam do Was osobiste pytanie i prośbę.

Moja żonka jest ciężko chora i przebywa w klinice AM przy ul.Banacha. Dzięki ludzkiej uprzejmości – solidarności udało mi się zebrać kilka jednostek krwi, które pozwoliły na podtrzymanie jej życia po dużym krwotoku. Szpital zdecydował, że konieczny jest natychmiastowy przeszczep wątroby, a wymaga to jeszcze więcej krwi, która jest dość rzadka. Ani szpital, ani bank krwi nie mają tej krwi, musze więc sam znaleźć osoby, które mają grupę krwi O Rh (-) minus, i które mogłyby oddać taką krew w punkcie krwiodawstwa w Warszawie przy ul. Saska 63, na Pradze.

Oddając krew trzeba podać, że jest to krew do dla chorej – Anna Dubaniewicz, leczonej w szpitalu AM Warszawa, przy Banacha. Z punktu krwiodawstwa trzeba wziąć zaświadczenie o oddanej krwi (z informacją dla kogo). Potem te zaświadczenie (lub jego kopię) muszę pokazać w klinice na Banacha.

Dokładny adres : Reginalne Centrum Krwiodawstwa i Kriolecznictwa, 03-945 Warszawa, ul.Saska 63/75
Punkt krwiodastwa jest czynny od 7 do 14 tej. Trzeba wypełnić ankietę i się zarejestrować. Nie trzeba być na czczo. Można krew oddawać w środku dnia. Przy rejestracji trzeba podać nazwisko osoby, dla której oddaje się krew i nazwę szpitala (Anna Dubaniewicz – klinika AM w Warszawie, ul.Banacha).

Potem jest próbne pobranie krwi do przebadania i rozmowa z lekarzem. Potem nastepuje oddanie krwi. Po oddaniu krwi trzeba w rejestracji odebrać zaświadczenie o ddanej krwi, w którym będzie wpisane nazwisko chorego dla którego oddaliśmy krew. Operacja trwa ok. 1 godziny. Tel. do rejestracji na Saskiej 617-49-55.

Istnieje możliwość oddania tej krwi w stacji krwiodawstwa w innym mieście. Po zaznaczeniu, że to krew dla określonej chorej i określonego szpitala trafi ona do kliniki w Warszawie, na Banacha, ale potrzebuję tych zaświadczeń.

Jeśli ktoś z Was ma taką grupę i może oddać krew, proszę o zgłoszenie się do punktu na Saskiej. Proszę o przekazanie zaświadczenia o oddanej krwi. Może być zeskanowane i wysłane na mój adres e’mailowy, lub po prostu do działu księgowości Praktikera. W innych przypadakch proszę o kontakt e’mailowy lub telefoniczny.

Zaświadczenie można też wysłać fax-em bezpośrednio do kliniki AM w Warszawie – tel. 022-599-22-77.

Może znacie kogoś, kto ma taką grupę krwi – prześlijcie daje tą wiadomość.

Pozdrawiam

Grzegorz Dubaniewicz
email : [email][email protected][/email]
Tel. : 602-363-509


akacja i Martka (17 marca 2004)

4 odpowiedzi na pytanie: Potrzebna krew O Rh –

akacja Dodane ponad rok temu,

Re: Potrzebna krew O Rh –

podciągam


akacja i Martka (17 marca 2004)

kateczka Dodane ponad rok temu,

Re: Potrzebna krew O Rh –

wspolczuje im bardzo:(niestety ja mam 0 Rh+ 🙁 i nie znam nikogo z 0 Rh- rzeczywiscie rzadka krew

majarzeszow Dodane ponad rok temu,

Re: Potrzebna krew O Rh –

a jesli ktos nie jest z Warszawy ?

maja i

Adaś

akacja Dodane ponad rok temu,

Re: Potrzebna krew O Rh –

“Istnieje możliwość oddania tej krwi w stacji krwiodawstwa w innym mieście. Po zaznaczeniu, że to krew dla określonej chorej i określonego szpitala trafi ona do kliniki w Warszawie, na Banacha, ale potrzebuję tych zaświadczeń. ”

a najlepiej prosze o kontakt na meila

[email][email protected][/email]


akacja i Martka (17 marca 2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Potrzebna krew O Rh –

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Żmija zygzakowata - brrrrr....
Witajcie. Moja szalona córeczka, którą wczoraj w ZOO małpa złapała za rękaw, dziś nadepnęła na żmiję zygzakowatą. Czuję się jakbym żyła w dżungli... Na szczęście nic się nie stało bo
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Jaki obiektyw do D50:)
Dziewczyny, no chce kupić ten aparat. Juz zdecydowaliśmy. Teraz tylko jaki obiektyw. Przyznam, ze zdjecia robię i owszem.. ale najczęściej na auto. Miałam D70 na weekend i jestem zachwycona:) Powiedzcie
Czytaj dalej