potrzebuję namiarów na lekarzy (Trójmiasto)

Dziewczyny (i chłopaki 😉 ), potrzebuję namiarów na sensownych lekarzy pierwszego kontaktu w 3mieście. Chodzi mi o sytuacje awaryjne, gdyby COŚ sie działo w czasie wakacji – z nami lub dziećmi. Gdzie jechać (który szpital/przychodnia)? Preferuję oczywiście na NFZ, ale kontakty do lekarzy na wizyty prywatne tez się mogą przydać.
Dziękuję z góry.

1 odpowiedzi na pytanie: potrzebuję namiarów na lekarzy (Trójmiasto)

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Usianka:Dziewczyny (i chłopaki 😉 ), potrzebuję namiarów na sensownych lekarzy pierwszego kontaktu w 3mieście. Chodzi mi o sytuacje awaryjne, gdyby COŚ sie działo w czasie wakacji – z nami lub dziećmi. Gdzie jechać (który szpital/przychodnia)? Preferuję oczywiście na NFZ, ale kontakty do lekarzy na wizyty prywatne tez się mogą przydać.
Dziękuję z góry.

gdyby coś się działo to w Śródmieściu przychodnia na Aksamitnej, można też uderzać do Szpitala Wojewódzkiego lub na Zaspę; raz odwiedziliśmy na Polanki i też dobrze trafiliśmy..
Generalnie jak nic strasznego uderzałabym do przychodni które mają dyżur świąteczny [Zobacz stronę], w szpitalach na SORach zawsze większe kolejki niestety…

hmmm to tak na szybko, coś jeszcze?:Hyhy:
aaa prywatnie nie chodzimy;-)

Znasz odpowiedź na pytanie: potrzebuję namiarów na lekarzy (Trójmiasto)

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Nie będzie mszy nad urną
[url]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10091824,Nie_bedzie_mszy_nad_urna.html[/url] I co sądzicie? Jakoś średnio technicznie sobie to wyobrażam Z mojego miasta do najbliższego krematorium jest ok 250 km Coraz więcej ludzi decyduje się na tą formę Pogrzeby zamienią się wyłącznie w msze za
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Podniesienie piersi
Od momentu, kiedy zakończyłam karmienie mojego drugiego synka, nie podoba mi się wygląd moich piersi, a konkretnie to, że są takie obwisłe. Słyszałam, że możliwe są zabiegi podniesienia ich stanu.
Czytaj dalej