Potrzebuję pilnej porady – endometrioza…

Kochane, potrzebuję porady. U osoby bardzo mi bliskiej, pragnącej mieć dziecko wczorajsze usg pokazało torbiel endometrialną dwukomorową wymiary 7.5×4.8 (w cm). Wiem, ze podwyższony jest też jeden z markerów nowotworowych (nieznacznie, ale jednak…). Lekarz stwierdził, że leczenia nie podejmuje się, on by zrobił laparoskopowy zabieg.
No i teraz pytanie, czy decydować się na zabieg? Czy spróbować leczyć zachowawczo? Czy zajście w ciążę jest możliwe – dziewczyna stara się już ok. 3 lata…
Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi, muszę ją wesprzeć, podając rzeczowe argumenty… ona jest załamana… mnie też przykro :(.

1 odpowiedzi na pytanie: Potrzebuję pilnej porady – endometrioza…

dorota27 Dodane ponad rok temu,

moze daj tez ten post do leczenia bezplodnosci./?

Znasz odpowiedź na pytanie: Potrzebuję pilnej porady – endometrioza…

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zamknęli wybitną lekarkę - co myslicie....
[url]https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=410&w=88371690&v=2&s=0[/url] Co myslicie? Wyobrażacie sobie, że może zabraknąć tej chirurg? Być może najlepszej w Polsce... Myślę, że powinno się olać podejrzenia - dobro pacjentów dobrem najwyższym, czyż nie??? Ciekawa jestem czy sąd
Czytaj dalej
A-psik: moje dziecko jest uczulone…
mleko gryczane
Mam pytanie do mam dzieci bezmlecznych. Słyszałyście coś o mleku gryczanym? Pediatra mi mówiła, ze jest bardzo dobre, ciekawa jestem czy ktoś pije?
Czytaj dalej