Potwory katar

Witam wszystkie mamy, mój Kuba od dwóch dni ma straszny katar. Nos zatkany, ból głowy i zatok. Wiem, że bez wizyty u lekarza się nie obędzie ale jest weekend więc muszę ratować go sama. Więc drogie mamy proszę polecić mi jakieś dobre, bezpieczne dla 10 letniego dziecka krople do nosa.

6 odpowiedzi na pytanie: Potwory katar

 1. Jest taka instytucja jak nocna pomoc lekarska. Zazwyczaj w szpitalach, choć nie koniecznie. Jedź tam z małym, niech się nie męczy.

  • I jak Twojemu synowi już lepiej?? Nie pamiętam od jakiego wieku ale bardzo dobry jest spray nasodren, ja mam często infekcje zatok i wtedy zawsze mam zatkany nos na maksa i to mi pomaga

   • A jaki to rodzaj kataru? Może leki nie pomagają ponieważ są nieodpowiednio dobrane. Wpiszcie sobie w Google: i wyskoczy wam mnóstwo informacji na temat ich typów oraz odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam..

    • Ja nigdy nie podaje dziecku wyłącznie leków na katar. Myślę że powinno się odbudowywać odporność całego organizmu

     • spróbuj zrobić mi inhalacje żeby odetkać nos, a potem mleko z miodem lub malinowym syropem i pod kołdrę -i jak najszybciej do lekarza!

      • U nas bardzo fajnie sprawdził preparat na bazie soli morskiej aerozol aquamer skutecznie działa na zapchane zatoki i katar można go stosować nawet u niemowląt. Kupiłam go na katar u synka i jestem bardzo zadowolona bo dość szybko sobie z nim poradziliśmy.

       Znasz odpowiedź na pytanie: Potwory katar

       Dodaj komentarz

       Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
       Logo