powrót do pracy a karmienie

Planuję powrót do pracy po 7 m-cu dziecka. Powiedzcie mi – od kiedy Waszym dzieciom wystarczyło karmienie rano i po południu (czyli powiedzmy 8 i 17) i w związku z tym od kiedy zaczęłyście wprowadzać stały pokarm?

Kinga i Łucyjka (03.02.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: powrót do pracy a karmienie

matusia100 Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy a karmienie

Hej!

ja stały pokarm zaczęłąm wprowadzać jak mała skończyła 5 mcy. Na początku zacznij podawać zupkę krem jarzynową jedna,dwie łyżeczki. Codziennie podawaj zupki o jedną dwie łyżeczki więcej. Potem wprowadziłam kaszkę mleczno ryzową od 5 go miesiąca Nestle.Dodatkowo mozesz podawac tarte jabłuszko lub ze słoiczka….:)

Pozdrawiam

matusia

Klaudia ur 6,10,2003

kamelia Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy a karmienie

5,5 miesiąca… Kleik ryżowy – nie chciał jeść. Jabłuszko i papka z warzyw (marchew, ziemniaczek, pietruszka)…

Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy a karmienie

Pokarmy zaczęłam wprowadzać od połowy 6 m-ca życia. Jak wróciłam do pracy Julka miała 8 m-cy, karmiłam ją rano – przed pracą – jak się budziła, po pracy i przed zaśnięciem. To jej w zupełności wystarczało, tym bardziej, że jadła kaszki mleczne, jogurty i serki.
A piersią karmiłam 11 m-cy, potem obie zrezygnowałyśmy.

[i] Asia i Julia (21 m-cy)

Znasz odpowiedź na pytanie: powrót do pracy a karmienie

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
Brzuch po cc
Mam pytanie kiedy najwcześniej można zacząć ćwiczyć mięśnie brzucha po cc. Jestem 13 dni po cc brzuch przypomina sflaczałą oponkę trochę się zmniejszył ale ciekawa jestem kiedy dojdzie do
Czytaj dalej
Dla starających się
Kciuki za jutrzejsze testowanie Asiuchy
Moje Kochaniutkie Trzeba zmobilizować nasze siły i potrzymać kciuki za naszą Asiuchę !!! Kiedyś, na naszym Forum było to tradycją, o której niestety trochę zapomniałyśmy, a szkoda. Bo jak
Czytaj dalej