Forum: Polecam

pralka z funkcją prania parowego????

ja wiem że temat pralkowy był, nawet go wyciągnełam… ale moźe jak dam osobny wątek znajdą się dziewczyny, które mają PRALKI Z FUNKCJĄ PAROWĄ (niegniewajcie się*za nowy wątek poprostu neimogę*nihdzie znaleźć*opinii na temata takowych funkcji)

padała nam nasza poczciwa 9-cio letnia Candy…i teraz stoimy przed dylematem nowej pralki

napewno musi to być na te 7-8 kg

i oszczędna

i…. no właśnie widziałam 2 parleczki, które mi w miarę pasują jest to Wirpool lub LG (tu nawet nie sklepy co bym w nich miała kupować*tylko chciałam Wam pokazać o co mi chodzi)

5 odpowiedzi na pytanie: pralka z funkcją prania parowego????

ciapa Dodane ponad rok temu,

a co to pranie parowe robi, że tak zapytam?:)

awkaminska Dodane ponad rok temu,

no o to właściwie nie wiem.. bo w jednej piszą źe odświeźa (np było się*gdzieś gdzie palą i zamiast prać, bo ciuch czysty tylko śmierdzi, tylko się*pozbywa zapachu).. gdzieindziej piszą źe moźna w normalnym praniu włączyć tę*funkcję*i pozwala jakoś lepiej się*proszkowi rozpuścić i w ten sposób lepiej się*plamy piorą… gdzieindziej czytałam źe tą*parą (60 stopni) można potraktować nawet ubrania które są*na 40 stopni (źe jeśli ejst to para to wytrzymuję*te 60 stopni) i że zabija to roztocza (no fakt 60 stopni zabja roztocza)… ech sama nie wiem… podobno potraktowanie tą parą jak coś*masz pomięte a potem powieszenie na wieszaku powoduje źe sią zagneicenia rozprostowują… ale to wszytsko to gdzieś z ulotek a jak jest naprawdę*nie mam kogo spytać więc szukam na naszym forum…

marzena2929 Dodane ponad rok temu,

Super sa te pralki,tez jestem na etapie kupna,ale niestety nic nie wiem o tych parowych.

ciapa Dodane ponad rok temu,

jakoś to odświezanie do mnie nie przemawia 🙂
roztocza można potraktować żelazkiem.
generalnie w sprzetach domowym nauczona doświadczeniem jestem za minimalizmem, nie korzystam z ekstra funkcji…
a z pralek polescam siemensa/boscha

awkaminska Dodane ponad rok temu,

z tym by było jak najmniej funkcji masz rację w mojej Candy teź koźystałam z 30% jej móźliwości.. mnie jednak ta para zaciekawiła.. tylko skąd znaleźć*kogoć*kto miał ztym do czynienia :Zamotany:

co do źelazka to gdbym miała wszytko prasować to bym musiała mieć dobę 30 godzin 😉 (dom, 3 dzieci, rozkręcanie włąsnej działalności i póki co brak pomcy.. czasem brak mi zcasu by wyprane ciuch zdjęć z wieszaka i roznieść*po szafkach, prasuję*tylko te rzeczy co się*ewidentnie gniotą ;))…

Znasz odpowiedź na pytanie: pralka z funkcją prania parowego????

Dodaj komentarz

Zdrowie i uroda
Homeopatia może szkodzić?
Przeczytajcie i oceńcie same. Na mnie ten artykuł zrobił duże wrażenie. [url]https://zapytaj.wiara.pl/?grupa=6&cr=0&kolej=0&art=1145970663&dzi=1145970149[/url] izolka, Filip (01.2004), Majeczka (02.2008)
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Kolorowanki dla Przedszkolaków
Znalazłam fajną stronkę z kolorowankami. Może część z Was ją zna. Podaję linka, dla mam które nie znają. Ja dziś siedzę i drukuję, a Zu koloruje. Całkiem niepotrzebnie pokazałam jej tą www [URL="https://www.jakoloruje.pl/"]KOLOROWANKI[/URL] Ps.
Czytaj dalej