prężenie się

No właśnie nie wiem czy to normalne ale od kilku dni Patryk wygina się do tyłu, pręży się. Czy to kolejny etap rozwoju, czy może jakiś problem neurologiczny.

ASIA mama małego Patryczka

4 odpowiedzi na pytanie: prężenie się

kafisch Dodane ponad rok temu,

Re: prężenie się

Martynka pręży się tak czasami przy jedzeniu. Też mnie to zastanawia. Mam wrażenie,że to wtedy gdy nazbiera się jej zadużo gazów. A po pryk, pryk je dalej i wszystko jest OK. A kiedy pręzy się Patryczek?

Kasia mama Martynki (ur.02.07.2002)

joannamaria1973 Dodane ponad rok temu,

Re: prężenie się

On nie pręży się z powodu jedzenia. Po prostu kiedy trzymam go w pozycji stojącej lub casem kiedy siedzi. Najczęściej zdarza mu się to kiedy się denerwuje.A teraz denerwuje się ciągle bo chyba górne ząbki mu wychodzą i wyjść nie mogą.

ASIA mama małego Patryczka

kafisch Dodane ponad rok temu,

Re: prężenie się

Etap ząbków dopiero przed nami, ale to prężenie faktycznie może być wynikiem jego rozdrażnienia. Myśle że nie masz się czym martwić. Swoją drogą jak sobie pomyślę o tych ząbkach…… brrrry.

Kasia mama Martynki (ur.02.07.2002)

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: prężenie się

moja jak byla mniesza to jak cos jej sie nie podobala robila tak jak Patryk..teraz rzuca sie na podloge…..

ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

Znasz odpowiedź na pytanie: prężenie się

Dodaj komentarz

Karmienie
www.laktacja.pl
Drogie mamy polecam Wam tę strone. Jest tam prawie wszystko o karmieniu piersia i problemach z tym związanych. Ale wiecie co, bardzo sie cieszę, że znalazłam te forum! Tak fajnie się
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
rodzimy w domu
Doszliśmy z mężem do wniosku, że chcemy aby nasze trzecie dziecko przyszło na świat w domu. Termin lekarz wyznaczył na styczeń i dalej juz są schody. Dziewczyny, czy znacie lub
Czytaj dalej