problem-wyposaż.wnętrza

Kochane dziewczyny zwracam się do was z bardzo nietypową prośbą. Niestety nie na temat, ale tutaj zawsze jest nas najwięcej. Smoki – trudno jak musisz to mnie wytnij, ale liczę na to, że może nie od razu :). Mianowicie jestem u kresu sił z powodu konczącego się już prawie remontu mieszkania i mam problem, który spędza mi sen z oczu. Jeden pokój zostawialiśmy na koniec ponieważ nie mamy pomysłu co z nim zrobić. Jest to sypialnia, która w dzień ma być salonikiem, schronieniem dla żony gdy mąż gra w okropne gry komp. Jest niestety jeden problem. Pokój ma wymiary mikroskopijne bo: 215 cm szerokość(na tej ścianie jest okno) na 333 długość. Pokomunistyczny koszmar.Łóżko odpada w przedbiegach. Meble oczywiście też. Jakaś kanapa albo wersalka, jakiś stoliczek, może jakieś półeczki na ścianach. Niestety nie jestem architektem wnętrz ani dekoratorką i nie mam pomysłu na kolor ścian,mebli,firan i wogóle do bani.Jak powiększyć przesteń w pokoju poprzez kolory? Jakie ściany do jakich mebli? Może jest na forum jakaś mama która jest dekoratorką albo może zdolne dziewczyny które mogą mi pomóc?
Chętnie podam maila( żeby się wątek nie rozwinął na forum). Bardzo was proszę dziewczyny o pomoc. Szczegółami moge służyć na maila. Dziewczyny ratujcie bo sił już mi nie starcza, chcę żeby ten remont już się skończył.

mój mail:
[email][email protected][/email]

pozdrawiam

Mirosława i Oliwier (09.10.2003)

1 odpowiedzi na pytanie: problem-wyposaż.wnętrza

porky Dodane ponad rok temu,

Re: problem-wyposaż.wnętrza

Dodanie luster na pewno optycznie powiększa pokój. Do tak małego pomieszczenia radziłabym jasną tapetę. Meble odpadają, więc może wystarczy rozkładana sofa, szafeczki, no i półki, któe miejsca nie zajmują, a można na nich dużo rzeczy poukładać.

Juleczka (Puchatek) 12.12.04

Znasz odpowiedź na pytanie: problem-wyposaż.wnętrza

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zakochałam się i ...
Poruszony tu niedawno wątek o zauroczeniu spowodował, że postanowiłam napisać. Muszę się wyżalić, wygadać, ponarzekać na swoją głupotę i idiotyczną sytuację w której się znalazłam. Mam nadzieję, że mi pomożecie,
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Witamy
Witamy!Przed kilkoma dniami mój synuś sokńczył 3 lata(kiedy to minęło...).Dołączam wiec do Waszego grona. Asia i Kuba(już trzy lata)
Czytaj dalej