problem z kupką

Moja córcia do niedawna robiła kupkę jakieś 8 razy na dobę. Od paru dni robi tylko raz na dobę, a skonczyła niedawno miesiąc. Kupki wyglądają tak jak przedtem. Mam wrażenie, ze częściej boli ją chyba brzuszek, czy sądzicie, ze jest to właśnie tym spowodowane?

Beata i Malwinka (ur.17.05.2003)

7 odpowiedzi na pytanie: problem z kupką

kaska Dodane ponad rok temu,

Re: problem z kupką

Urodziłsmy tego samego dnia 🙂 a moja córcia od samego poczatku robi la kupki raz na dobę, agdy jesteśmy na na nanie to robi raz nz 3-4 dni i do teho muszę jej w tym pmagać myślimy z męzem o zmianie mleka na bebilon może będzie lepiej, ale ty się nie martw póki mają dobrą konsystecję małej nic nie będzie, własnie w tym wieku dzieci najczesciej robią kupki troszkę rzadziej niz zwykle , za kilk dni sie to unormuje , a moze coś zjadłaś?Produkty mleczne są nie wskazane i żelazo pobadź troszkę na diecie „wszystko gotowane” a kupki beda czesciej pozdrawiam

Kaśka i majowa Nadia

555 Dodane ponad rok temu,

Re: problem z kupką

Zapomniałam dodać, ze karmię piersią i cały czas jem właściwie to samo, tzn nie jem nagle nic „zakazanego” czego nie jadłam wcześniej.

Beata i Malwinka (ur.17.05.2003)

halusia Dodane ponad rok temu,

Re: problem z kupką

Mój synek kilka dni temu skończył 6 tygodni i na początku też robił dużo kupek, praktycznie po każdym karmieniu lub w jego trakcie (karmię piersią). Od tygodnia robi jedną, dwie kupki na dobę – pani doktor powiedziała, że to jest prawidłowe. Mamy tylko obserwować czy nie ma w nich krwi lub śluzu i dopiero wtedy się niepokoić.
Pozdrawiamy

halusia i Pawełek ur.10 maja 2003 r.

gonia23 Dodane ponad rok temu,

u mnie to samo

taka sama sytuacja jest u mnie. Jak zuzia skończyła 5 tyg. nagl;e przestała kupkać pare razy na dobe i zatkało ja na 2 dni. teraz robi kupke codziennie lub raz na dwa dni i podobno jest to normalne przy karmieniu piersia(pytalam lekarza)

ale wczoraj zrobila aż 3 i wiesz po czym…ja najadłam się jagód!!!podobno maja one właściwości lekko przeczyszczające

i dziś jest to samo, a tez najdlam sie jagód

Gosia i Zuzek 26.04.2003

Dodane ponad rok temu,

Re: problem z kupką

bebilon omneo jest polecany na takie problemy- i w przypadku przejscia z pokarmu naturalnego na sztuczny, Moge polecic, bo sama uzywam omneo-Ninie pomogl rewelacyjnie. Pzdr!

guciak i Ninka ur. 27.04.2003

lea Dodane ponad rok temu,

Re: problem z kupką

Wydaje mi się że sama czestotliwość jest u Was w normie, ale jeśli ma inne objawy, to mogą być zaparcie, kolka…

Lea i Mateuszek (14.03.03)

555 Dodane ponad rok temu,

Re: u mnie to samo

Może też zjem jagody???

Beata i Malwinka (ur.17.05.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: problem z kupką?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Opiekunka do dziecka
Niedługo będę musiała wrócić do pracy :(. W związku z tym muszę znaleźć opiekunkę do dziecka. Czy ktoś wie ile złotych bierze opiekunka za 1 godzinę? [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [b]Edyta + [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Asia[/b]
Czytaj dalej
Dla starających się
obumarła ciąza
Przepraszam, ze poruszam tak smutną sprawę. Będąc na pierwszym USG lekarz nie wyczuł tętna plodu. teraz staramy sie znowu. Chciałabym pogadac z dziewczyna, która ma za soba podobne doświadczenie. pozdrawiam
Czytaj dalej