Problem z zasypianiem

Problemy z jedzeniem, mam nadzieję, skończyły się. Nastał natomiast problem z zasypianiem. Od urodzenia Weronika sama szybko, bez płaczu i we własnym łóżeczku zasypiała, nigdy nie było z tym problemu. Od mniej więcej 3 tygodni sytuacja się zmieniła i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Ok. 18-19 zaczyna marudzić, nie chce ani się bawić, ani siedzieć, nawe na kolanach u mamy czy taty. Więc kładziemy ją do łóżeczka i….. wtedy się zaczyna ! Płacz, lament nie z tej ziemi. I ze smoczkiem w buzi, i jeszcze głośniej bez smoczka. Bierzemy ją na ręce, a ona nadal marudzi i płacze. Kładziemy i czekamy, że może teraz już zaśnie, a ona nadal zawodzi. Nosimy na rękach, też pochlipuje.
Dodam, że budzi się ok.7-8 rano i do wieczora może tylko raz lub dwa się zdrzemnie po góra pół godziny.
Już sama nie wiem, co żle robię…..może to zęby, bo jeszcze nie ma, ale aż 3 tygodnie? Dzisiaj zasnęła po 50 min, zasnęła na brzuchu, co nigdy jej się nie zdarzało…..czy teraz już zawsze tak będzie zasypiać? I jeszcze przez sen tak wzdychała jakby ktoś jej straszną krzywdę zrobił.

Dziewczyny, napiszcie proszę, co o tym sądzicie. Czekam z niecierpliwością na Wasze rady.

Pozdrawiam

Małgosia z Weroniką (29.10.2003)

2 odpowiedzi na pytanie: Problem z zasypianiem

mausky Dodane ponad rok temu,

Re: Problem z zasypianiem

jesli przez sen wzdycha lub pojekuje, to chyba zeby, Tymon od jakiegos czasu tak miał i w niedziele zobaczyłam pierwszy zabek, a w poniedziałek drugi.

Teraz troche trzeba ja wspierac, bo to na pewno boli.

pozdr

monia27 Dodane ponad rok temu,

Re: Problem z zasypianiem

Ja jestem za zebami u nas pierwsze zeby szly 2 miesiace

Monia i Tymonek (08.08.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Problem z zasypianiem

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Patologia na Starynkiewicza Wwa - warunki...
To jest odpowiedź dla mamarty77 z wątku sierpniówek, ale pomyślałam, że może być więcej zainteresowanych No więc postaram się systematycznie: 1. Sale nie remontowane, okna w fatalnym stanie - jak ciepło to
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Kiedy odciagac mleczko...
Czasami podaje Kaspusiowi niewielka ilosc kleiku ryzowego na swoim mleczku. Kiedy lepiej jest odciagnac mleczko, przed czy po karmieniu?
Czytaj dalej