Problemy z rozstaniem….

Karolek znowu zaczął płakać w czasie snu….teraz wiem na pewno, że to nie z powodu niani…….
Przeczytałam w “Drugi rok życia dziecka”….o tym jak nelaży się rozstawać…i wiecie co? Poskutkowało…..jesli macie podobny problem do zaczęcam do przeczytania lketury….. A tym które nie mają tej ksiązki podaję kilka przykładów:
– ostanie pól godziny przed wyjściem poswięcić dziecku, a jak opiekunka przyjdzie to pobawić się choćby z 10 minut w trójke……..
– nigdy nie wychodzic bez pożegnania
– przed wyjsciem ucałować dziecko i zapewnić że się wróci
– obiecać, że jak przyjdziecie i maluch nie będzie spal poczytacie razem bajkę lub pójdziecie na spacer…..słowa dotrzymać…hi,hi.

Rezultat murowany……..

P. S. U nas był ten problem że ja mam biuro w domu, czyli co chwilę wlatywaam i wylatywam z domu…teraz niania jak widzi że wracam stara się tak zrobić żeby Karolek tego nie zauważył…..dopiero jak zupełnie skonćzę pracę się witamy….

Julka i 14 miesięczny Karolek

2 odpowiedzi na pytanie: Problemy z rozstaniem….

Dodane ponad rok temu,

Re: Problemy z rozstaniem….

te punkty które wymieniałaś – faktycznie są bardzo ważne – zawsze przestrzegam tego rytuału 🙂

Kaśka z Natusią (18 miesięcy 🙂

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Problemy z rozstaniem….

I staram sie nie biegac nerwowo po mieszkaniu przed wyjściem….. Ale jak tu być spokojnym jak się jest prawie spóźnionym na spotkanie?!Hi,hi……..

Julka i 16 miesięczny Karolek

Znasz odpowiedź na pytanie: Problemy z rozstaniem….

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Stanęła w łóżku!!!!!!
Dziewczyny chwalę się! Młoda dzisiaj sama stanęła w łóżeczku a zadowolona przy tym była, że hej! Znaczy się czarna godzina nadeszła..... A sen z powiek zaczyna mi spędzać jej bezzębność -
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
dentysta konowal.......
Wszystkie plomby które mi zrobił wyleciały w ciągu kilku dni do pól roku...teraz musi to naprawić oczywiście...z tym że z jednykami wolałabym iśc gdzie indziej, bo mi je sknocil.....i co
Czytaj dalej