Forum: Szkolniaki

Program "Owoce i warzywa w szkole

Hej! 🙂

Proszę o pomoc. Piszę pracę na temat różnych programów żywieniowych w szkole, szczególny nacisk kładę właśnie na “warzywa i owoce”. Chciałabym wiedzieć, jaka jest Wasza opinia odnośnie tej akcji, co wypaliło, co poszło nie tak, czy dzieci zjadały dostarczone porcje, czy też owoce walały się po szkolnych korytarzach? Czy były przeprowadzane jakiekolwiek działania edukacyjne wśród uczniów/rodziców?
Będę wdzięczna za każdy komentarz!

​Pozdrawiam

4 odpowiedzi na pytanie: Program "Owoce i warzywa w szkole

bejka Dodane ponad rok temu,

moi dzięki tej akcji polubili paprykę
jak dla mnie warto

nira86 Dodane ponad rok temu,

U nas w szkole nic nie było o edukacji dzieci dotyczącej warzyw i owoców. Według mnie to fajna akcja, dzieciaki zjadają wszystko, a to czego nie -przynoszą do domu, u nas potem dzielę między synów rzodkiewki, pomidorki i inne-zajadają ze smakiem 🙂 Co mi się nie podoba, to jedynie to,ze owoce miały być rozdawane co drugi dzień, a są tylko w czwartki(nie wiem, czy tak jest wszędzie, czy tylko u nas).

amja82 Dodane ponad rok temu,

U nas w szkole również sprawnie i fajnie, nic się nie wala po korytarzach. Synek chętnie zaczął jeść rzodkiewkę pije mleko (smakowe ale pije). Uwazam tę akcję za bardzo udaną i słuszną!

wandzik Dodane ponad rok temu,

Na pewno nikt nie lubi jak mu się coś narzuca, ale umówmy się – to, że my jesteśmy ciągle na diecie zawdzięczamy naszym mamom i babciom, które podtykały nam ciasteczka i drożdżóweczki.

Znasz odpowiedź na pytanie: Program "Owoce i warzywa w szkole

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
PILNE! Czym różnią się mleka NAN PRO 1 HA OD NAN 1 HA?
Witam. Byłam ostatnio u perdiatry i mam zmienić mleko z NAN PRO 1 na Nan HA ale zauwazyłam w internecie że są dwa rodzaje. Nan pro 1 HA i Nan
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
szukam portali z wyprzedażą ubrań dla dzieci
Cześć wszystkim, jak w temacie szukam stron na których są wyprzedażę markowych ubrań dla dzieci, obecnie korzystam z [URL]https://www.limango.pl/[/URL] Ale chciałabym wiecej asortymentu dla dzieci. Chodzi mi generalnie o koncówki
Czytaj dalej