PROLAKTYNA -> MAM WYNIKI->NIE ROZUMIEM!!!

DZIEWCZYNKI, WŁAŚNIE OTRZYMAŁA WYNIKI PROLAKTYNY. MAM 430. NA WYNIKU JEST NAPISANA NORMA 435, WIĘC JESTEM W NORMIE. ALE…… TU GDZIEŚ PRZECZYTAŁAM, ŻE NORMY PROLAKTYNY TO: 1,3 – 25. COŚ DZIWNEGO. POMÓŻCIE, PROSZĘ, BO NIE ROZUMIEM!!! I CZY W OGÓLE TO DOBRY WYNIK? NIE MAM PROBLEMÓW Z TYCH HORMONEM???

Aga

2 odpowiedzi na pytanie: PROLAKTYNA -> MAM WYNIKI->NIE ROZUMIEM!!!

riiba Dodane ponad rok temu,

Re: PROLAKTYNA -> MAM WYNIKI->NIE ROZUMIEM!!!

To zależy od jednostek. Mój wynik był na przykład 616 a norma w tych jednostkach była pomiędzy 59 a 619. Z tym, że lepiej być bliżej tej dlnej, niż góornej granicy.
Mam nadzieję, że coś niecoś wyjasniłam. Pozdrówka!

Marysia zwana riibą

gosik Dodane ponad rok temu,

Re: PROLAKTYNA -> MAM WYNIKI->NIE ROZUMIEM!!!

Może riiba ma rację – bo ja nie wiem, że to zależy od jednostek. Pamietam, jak miałam robione, wynik wyszedł 55 a norma była do 20(iluśtam). Musialabym zajrzec w domciu do wyników i zobaczyć o co chodzi z tymi jednostkami. Ale pewnie niewiele ci to pomoże, skoro u ciebie inne jednostki…mam nadzieję, że wiecej powiedza inne dziewczyny.

Pozdrawiam

GOSIA

Znasz odpowiedź na pytanie: PROLAKTYNA -> MAM WYNIKI->NIE ROZUMIEM!!!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
cebion-jak podawać?
Dziewczyny jak podajecie ten kwasny Cebion? W mleku (mój Pituś pije z butli, a herbatki, wody ani glukozy nie polubił wcale) Kasia i Piotruś 23.03.2003
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Coś dziwnego się dzieje...
Hej kochane Kobietki! Tak sobie pracuję przy kompie, ale od jakichś 10 minut moja córeczka dziwnie się zachowuje w brzuszku, aż postanowiłam przerwać robotę i wskoczyć na forum, żeby Was
Czytaj dalej