Forum: Polecam

PROMOCJE NA ZABAWKI

Tesco -50% ale trzeba miec karte Clubcard. 50% oddaja w bonach. Nie wiem jakie sa ceny podstawowe od ktorych odliczaja te 50%. Tescomam daleko i nie bywam tam.
Real w ten weekend -30%. Ceny zabawek podobne do tych z allegro, oddadza dodatkowo 30% w bonach. Dla fanek Monsterek polecam upiorne halloween 99zł minus 30% w bonach. Nigdzie nie ma taniej.

4 odpowiedzi na pytanie: PROMOCJE NA ZABAWKI

beamama Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez DOKI:Tesco -50% ale trzeba miec karte Clubcard. 50% oddaja w bonach. Nie wiem jakie sa ceny podstawowe od ktorych odliczaja te 50%. Tescomam daleko i nie bywam tam.

Real w ten weekend -30%. Ceny zabawek podobne do tych z allegro, oddadza dodatkowo 30% w bonach. Dla fanek Monsterek polecam upiorne halloween 99zł minus 30% w bonach. Nigdzie nie ma taniej.
Mam info, że nie trzeba mieć karty

pesciorka Dodane ponad rok temu,

W Realu od dzisiaj do niedzieli też jest promocja na zabawki, zwracają w bonach 30 %, ale bony ważne są tylko od 26 do 30 listopada, ale dobre i to 🙂

sbs Dodane ponad rok temu,

Ceny zabawek w tesco wysokie, ale jak się odejmie te 50%, to wychodzi korzystnie. Otrzymane bony można wykorzystać do końca grudnia. Promocja dotyczy tylko członków clubcard (info z regulaminu), ale chyba z założeniem karty nie ma większego kłopotu i można to zrobić od ręki. Warunkiem promocji jest zakup za conajmniej 10zł i za każde pełne 10zł przysługuje bon o wartości 5zł. Są produkty wyłączone z oferty: konsole, gry komp. i na konsole, zestawy edukacyjne, książki, zabawki dla niemowląt oraz asortyment sportowy.
Dziś wieczorem jadę z Babcią-Świętym Mikołajem testować promocję. Mam nadzieję, że nic nie miłego nas nie zaskoczy.

jasminka82 Dodane ponad rok temu,

Super informacje. Zwłaszcza przydadzą się przed świętami. Ja mogę dorzucić promocje jakie ostatnio znalazłam na stronie internetowej Symka. Warte uwagi są wyrzutnie Nerf, które chyba w te święta najczęściej pojawiają się w listach do Świętego Mikołaja.

Znasz odpowiedź na pytanie: PROMOCJE NA ZABAWKI

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
DOBRY GIN W TORUNIU!!!
Wiem, że podobny wątek ogólny już gdzieś wisi ale szukam jak w temacie z konkretnego miasta. Poniewaz nie wiem skąd wszystkie jesteście, jeśli ktorakolwiek może, proszę o pomoc :)
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Usunięcie 3 migdałka - dolnośląskie lub wielkopolskie - pilne
Witam, jestem mamą 3-5 letniego chłopca, który musi mieć pilnie usunięty 3 migdałek i podcięte boczne, a we Wrocławiu na zabieg w szpitalu na NFZ czeka się co najmniej pół roku!
Czytaj dalej