Prośba do mam po stracie

Zapraszam do udziału w badaniu psychologicznym na temat postaw rodzicielskich matek po stracie. Zależy mi bardzo na kontakcie z kobietami z całej Polski, które doświadczyły poronienia, porodu przedwczesnego lub śmierci syna/córki bezpośrednio po urodzeniu, a mają obecnie tylko jedno dziecko, które jest w wieku 1-6 lat.
Badanie jest anonimowe i polega na wypełnieniu przez Mamę trzech kwestionariuszy (określenie: temperamentu, inteligencji emocjonalnej i postaw wobec dziecka) oraz krótkiej ankiety. Wyniki testów będą opracowywane w ramach pracy naukowej i posłużą do usprawnienia pracy psychologicznej z rodzinami po stracie.
Wszystkie zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt e-mailowy: [email][email protected][/email]. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.
Ola

Znasz odpowiedź na pytanie: Prośba do mam po stracie

Dodaj komentarz

Leczenie niepłodności
Interpretacja wyników
Pomóżcie mi kobietki w interpretacji wyników mojej [COLOR=#22229C][B][U]koleżanki[/U][/B][/COLOR], która od 2 lat bezskutecznie stara się o dzidzię. Właśnie odebrała cały plik badań, ale nie umie ich zinterpretować, a wizytę u doktorka
Czytaj dalej
Polecam
Kawa w ziarnach do ekspresu ciśnieniowego - co polecacie?
Witam Jestem ciekawa jaka kawę pijecie? Jaką lubicie? Szczególnie interesuje mnie kawa w ziarnach ale mój ekspres może i z mielonej zrobić. Dzięki.
Czytaj dalej