Prośba do osób czekających na dzidziusia :)

Dziękuję za pomoc 🙂

3 odpowiedzi na pytanie: Prośba do osób czekających na dzidziusia :)

 1. Witam ponownie,

  Tutaj znajduje się adres mojej ankiety:

  Pomyślałam, że może taka forma ankiety bardziej przekona kobiety do udziału w moich badaniach, gdyż zapewnia większą anonimowość. Proszę o wyrozumiałość, bo jest to moja pierwsza ankieta. Pomyślałam że warto spróbować.

  Ankieta jest dosyć długa a jej wypełnienie zajmuje nieco ponad pół godziny. Jak wspomniałam wcześniej jest tam 5 testów (1 w dwóch wersjach) i wywiad, które spróbowałam jakoś ogarnąć w całość biorąc pod uwagę ograniczenia ankiety. Jednak bardzo proszę o poświęcenie tego czasu, gdyż naprawdę bardzo zależy mi na napisaniu tej pracy i uważam, że jest to naprawdę ciekawy temat.

  Przez ostatnie 2 lata studiów myślałam o czym mogłabym napisać pracę magisterską, ale bez rezultatu. Do momentu kiedy miesiąc temu miałam praktyki w Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym w Gdańsku. Zetknęłam się tam z osobami będącymi na różnych etapach procesu adopcyjnego i widziałam jak bardzo chciały żeby w ich życiu pojawiło się dziecko.
  Z drugiej strony są kobiety bezdzietne z wyboru, które mogą mieć własne dziecko a jednak świadomie rezygnują z tej możliwości.
  W swojej pracy chciałabym się skupić na doświadczeniach z dzieciństwa i zobaczyć czy środowiska, w których wychowywały się te dwie przeciwstawne grupy kobiet różniły się i jeśli to w czym przejawiały się te różnice.

  Bardzo proszę o Waszą pomoc

  Pozdrawiam serdecznie,
  Gosia

  • chodzi ci o adopcje w ogole, czy adopcje spokrewnione/zawodowe?

   • Przepraszam, faktycznie nie pomyślałam żeby o tym wspomnieć.

    Chodzi mi o każdą adopcje poza spokrewnioną, chodzi o gotowość przyjęcia do swojego życia obcego dziecka.

    Znasz odpowiedź na pytanie: Prośba do osób czekających na dzidziusia :)

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo