Forum: Adopcja

Prośba do osób czekających na dzidziusia :)

Dziękuję za pomoc 🙂

3 odpowiedzi na pytanie: Prośba do osób czekających na dzidziusia :)

gosiak-86 Dodane ponad rok temu,

Witam ponownie,

Tutaj znajduje się adres mojej ankiety:

[Zobacz stronę]

Pomyślałam, że może taka forma ankiety bardziej przekona kobiety do udziału w moich badaniach, gdyż zapewnia większą anonimowość. Proszę o wyrozumiałość, bo jest to moja pierwsza ankieta. Pomyślałam że warto spróbować.

Ankieta jest dosyć długa a jej wypełnienie zajmuje nieco ponad pół godziny. Jak wspomniałam wcześniej jest tam 5 testów (1 w dwóch wersjach) i wywiad, które spróbowałam jakoś ogarnąć w całość biorąc pod uwagę ograniczenia ankiety. Jednak bardzo proszę o poświęcenie tego czasu, gdyż naprawdę bardzo zależy mi na napisaniu tej pracy i uważam, że jest to naprawdę ciekawy temat.

Przez ostatnie 2 lata studiów myślałam o czym mogłabym napisać pracę magisterską, ale bez rezultatu. Do momentu kiedy miesiąc temu miałam praktyki w Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym w Gdańsku. Zetknęłam się tam z osobami będącymi na różnych etapach procesu adopcyjnego i widziałam jak bardzo chciały żeby w ich życiu pojawiło się dziecko.
Z drugiej strony są kobiety bezdzietne z wyboru, które mogą mieć własne dziecko a jednak świadomie rezygnują z tej możliwości.
W swojej pracy chciałabym się skupić na doświadczeniach z dzieciństwa i zobaczyć czy środowiska, w których wychowywały się te dwie przeciwstawne grupy kobiet różniły się i jeśli to w czym przejawiały się te różnice.

Bardzo proszę o Waszą pomoc

Pozdrawiam serdecznie,
Gosia

bertolumia Dodane ponad rok temu,

chodzi ci o adopcje w ogole, czy adopcje spokrewnione/zawodowe?

gosiak-86 Dodane ponad rok temu,

Przepraszam, faktycznie nie pomyślałam żeby o tym wspomnieć.

Chodzi mi o każdą adopcje poza spokrewnioną, chodzi o gotowość przyjęcia do swojego życia obcego dziecka.

Znasz odpowiedź na pytanie: Prośba do osób czekających na dzidziusia :)

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Jak założyć sklep internetowy?
Witam!Obecnie jestem mamą niespełna 3 latka i w październiku urodzę córeczke.Niestety wiem że wraz z zakończeniem macierzyńskiego zostane osoba bezrobotną.Dlatego pomyslałam by teraz jeszcze przed porodem założyć własny sklep internetowy.Pomysł
Czytaj dalej
Polecam
Specyfik do czyszczenia kabiny POMOCY
Dziewczyny mam problem z kabiną. Jestem typem latającym pół dnia ze szmatą, ale nia radzę sobie z kamieniem w kabinie prysznicowej, już nie wiem czym walczyć. Próbowałam już chyba wszystkich
Czytaj dalej