Prośba o pomoc – materialy do pracy z nagrodami

Witam serdecznie. Piszę pracę z psychologii, która polega na zbieraniu historii z życia przyszłych mam. Nie są ważne dane osób (nazwisko itd.), ale przeżycia. Dane są jak najbardziej anonimowe. Zebranie takich historii jednak jest bardzo ciężkie. Borykam się z tym już od wielu miesięcy – ludzie nie mają czasu i motywacji, by pisać. Szkoda, bo dzięki temu można pomóc w przyszłości wielu osobom, o których przeżyciach nie mamy pojęcia. W związku z tym, po to by choć jakoś wynagrodzić czas włożony w napisanie takiej historii (wystarczą choć tylko 2 strony!), postanowiłam zaproponować nagrody. Brałam udział w badaniach nad trudną sytuacją opiekunów ludzi chorych na Alzheimera. Uwierzcie! Choć również ciężko było ich początkowo namówić, ludzie ci potem pisali podziękowania, że mogli brać udział w badaniach, że mogli w końcu powiedzieć to, co w nich siedziało.
Moje badanie jest bardzo przyjemne. Polega na zbieraniu historii, które dotyczą związku – od momentu poznania do dnia dzisiejszego.
Zapraszam serdecznie. I Panie i Panów. Z pewnością nie pożałujecie. Są fajne nagrody. Osoby zainteresowane, proszę, aby napisały na mój portalowy mail – tam znajdziecie (napiszę) szczegóły.
[email][email protected][/email]

3 odpowiedzi na pytanie: Prośba o pomoc – materialy do pracy z nagrodami

olenka Dodane ponad rok temu,

Pani przesyła reklamę szkoły rodzenia…..

wereczka Dodane ponad rok temu,

Szkoła rodzenia jest jedynie sponsorem nagród i wspiera moje badania naukowe.

monila5 Dodane ponad rok temu,

Witajcie jeśli leżycie przymusowo tak jak ja w oczekiwaniu na maluszka a chcecie zarobić na korzystaniu z nowego portala społecznościowego zapraszając znajomych piszcie na [email][email protected][/email] prześlę więcej informacji.pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: Prośba o pomoc – materialy do pracy z nagrodami

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
nie raczkuje, nie pełza, nie staje na nóżkach..:(
kiedy raczkowały wasze maluchy?troche sie zaczynam martwic bo maksio ma 8 miesięcy i tydzień a nie raczkuje, nie pełza, trzymany pod ramionkami nie chce opierac nóżek na ziemi...przemieszcza się
Czytaj dalej
A-psik: moje dziecko jest uczulone…
Asmenol
Jak w temacie..znacie? podawałyście swoim pociechom? Czytałam w ulotce,że bardzo częstym skutkiem ubocznem branie tego leku są bóle brzucha i głowy? napiszcie coś bo nie wiem czy podawać..
Czytaj dalej