Proszę o infomace na temat ICSI

Kochane moje kobitki, mam pytanko i proszę o dokładne w miarę możliwości odp.
Szykuję się do ICSI i mam dylemat, bo czas mnie goni (i nie chodzi mi tu o wiek oczywiście, bo to mniejszy problem)ale mam plany życiowe jak każdy z nas i nie wiem ile czasu zajmie mi przygotowanie sie do ICSI.
Chcę prosić was kochane o dokładny opis jak wygląda przygotowanie do samego zabiegu, Na ile wcześniej i jakie tabl. muszę przyjmować (wiem że każdy przypadek jest inny) ale napiszcie jak to było z wami.
Chciałam zacząć ICSI w Styczniu ale okoliczności życiowe tak się pogmatwały, że muszę się zdecydować czy teraz czy po nowym roku.I nie wiem jak długo trzeba się przygotowywać farmakologicznie do zabiegu.
Napiszcie też jakie wyniki trzeba mieć ze sobą w szpitalu i wogóle będę wdzięczna za cenne porady. Pozdrawiam i czekam

ASIEŃKA

4 odpowiedzi na pytanie: Proszę o infomace na temat ICSI

michal71 Dodane ponad rok temu,

Re: Proszę o infomace na temat ICSI

Myślę że nie da się odpowiedzieć jednoznacznie ile trwa stymulacja przed IVF, to zależy od odpowiedzi twojego organizmu na leki. Dodatkowo niektóre kliniki wymagają jałowej bakteriologii, a jeżeli przypadkowo przypętała ci się jakaś bakteria lub grzybki, to wyleczenie ich potrwa co najmniej miesiąc a może trwać i kilka. Powinnaś raczej zadać takie pytanie swojemu lekarzowi prowadzącemu, to on zdecyduje czy stymulacja będzie przebiegać długim czy krótkim protokołem i to on najlepiej będzie umiał powiedzieć ile ona potrwa.

Pozdrawiam
Michał

asienka Dodane ponad rok temu,

Re: Proszę o infomace na temat ICSI

wiem, że to nie takie proste, mam mieć wizytę za tydzień i dowiem się dokładnie ( jak z wrażenia niczego nie zapomnę )ale ciekawa jestem jak to było w waszym przypadku.
Będę wiedziała jakie pytania zadać wogóle lekarzowi i o co szczególnie go podpytać.
W szpitalu odwiedził mnie i coś mi wspomniał ale po zabiegu spać mi sie chciało i dokładnie wszystkiego co mówił nie pamiętam.
Wiem, że będę na cyklu lekko wspomaganym, bo miałam niedawno usuwane zrosty i mam połowę jednego jajniczka więc aby go nie obciążać stymulacja lekko wspomagana, mój doktorek kochany powiedział, że przed zabiegiem bedę miała wyciszany jajniczek jak w przekwitaniu i póżniej stymulacja i leki na ewent. bakterie Doxycykliniu ja i mężuś.
Jeśli któraś z was, już ma to za sobą, to proszę o info. nawet jeśli, to wam się wyda oczywiste, ja mogę nie mieć o tym pojęcia. Podchodzę do tego po raz pierwszy i nie mam żadnego doświadczenia, nie robiłam inseminacji, bo mamy słabe nasionka i lepiej nie marnować czasu. Mam ogromego pietra wiem, że mogę sie trochę żel czuć po lekach, ale co tam, nie takie rzeczy już przeszłam.
Bardzo będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje nawet, że trzeba mieć takie wyniki……. aktualne i co kolwiek….Jeśli możecie to napiszcie też o ewentualnuch kosztach takiego zabiegu jaki mnie czeka.
OJ mam pietra

ASIEŃKA

michal71 Dodane ponad rok temu,

Re: Proszę o infomace na temat ICSI

szczeże mówiąc dzis juz nic madrego nie napiszę, wsadzę wiec tylko link do tematu zblizonego na bocianie, myśle że tam wyczytasz co najmniej część interesujacych cie spraw:
LINK

Pozdrwiam
Michał

asienka Dodane ponad rok temu,

Re: Proszę o infomace na temat ICSI

Kochana Michal71
Bardzo Ci dziękuje za cudowny Link z Boćka, dużo sie dowiedziałam za co bardzo dziękuję.
To Forum jest doskonałe takie jak trzeba nic dodać i nic ująć..
Już sie tam zalogowałam.
Myślę, że na naszym forum nic już od dawna się nie dzieje nie ma zmian a obiecankich pisała nasza redakcja dawnao, dawno temu jeszcze nie zrealizowali.
w te zmiany dawno już przestałam wierzyć.
To forum na Bocianie jest wszystko czego tu nie ma.Jeśli chcecie zobaczyć kochani jak tam jest to polecam, bo warto.https://www. Nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums

Mam nadzieję, że redakcja weżmie się wreszcie do dzieła, gdzie możliwość obiecanego 2lata temu zamieszczania zdjęć???? a co z czatem o kąciku nic też nie wiem, nie mam żadnej odpowiedzi czy to możliwe, czy nie.Dosłownie nic.
Może weżmi się redakcja wreszcie do realizacji obietnic.
Już dawno nic nowego tu nie powstało.Jestem tu dość już długo i moę to powiedzić, że obiecań było wiele a czas mija i bija na kożyść konkuęcjnemu nowoczesnemu Forum gdzie widać dbałość i pracę tamtejszych redaktorów o swoich użytkowników.
No tyle mołam się trochę wygadać i tak nic tu nie zmienię, bo już próbowałam i z mizernym skutkiem. Do miłego papapa

ASIEŃKA

Znasz odpowiedź na pytanie: Proszę o infomace na temat ICSI

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
uczulenie??
Moj synek ma na okolo odbytu takie czerwone krostki miejscami nawet ropne i taraz atakuje siusiaka, jutro ide z nim do lekarza,ale martwie sie!! smaruje mu to taka mascia ale
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Poroniłam i jestem w ciąży!
Witajcie moje miłe!!!!! W czerwcu poroniłam a teraz znów jestem w ciąży!!! Właśnie zrobiłam test!!!!! Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że tym razem wszsytko będzie grało! Serdecznie pozdrawiam Was wszystkie!
Czytaj dalej