Proszę o odpowiedź!!!

witajcie!Mam gorącą prośbę. Jeśli ktoś z Was wie, to proszę o pomoc.Mam 28-dniowe cykle. Miałam owu kontrolowaną. Na pewno doszło do owulacji w 14 dc. Oczywiście tego dnia było przytulanko. 9 dni po, w 23 dc zrobiłam badanie beta i wynik był mniejszy niż 0,100 mIU/ml. Czy to 100% oznacza ze nie jestem w ciąży?Z tego co wiem, do wydzielania hormonu HCG dochodzi po 48 h od zagnieżdżenia się fasolki. Nie zaobserwowałam jakiś konkretnych objawów implantacji( np. plamienia). Wiem, że do zagnieżdżenia zachodzi w różnych dniach, nie ma reguły. Ale moze u mnie doszło np. 8 dnia po , a ja betę robiłam 9. Więc może pospieszyłam się. Na to wygląda, że skróciłam sobie nadzieję o kilka dni, bo gdyby nie badanie beta, łudziłabym się do niedzieli (TSM). Pozdrawiam i proszę napiszcie.

1 odpowiedzi na pytanie: Proszę o odpowiedź!!!

Dodane ponad rok temu,

Re: Proszę o odpowiedź!!!

dziewczyno, nie schizuj!!!:), poczekaj jeszcze troszke, wiem ze sie niecierpliwisz, ale to nic nie da tylko bedziesz sie nakręcała, jeśli nie dostaniesz okresu dopiero potem zrób jakiekolwiek badanie, czy testem czy bete skoro chcesz, ale poczekaj, powiem ci ze ja zaszłam w ciąze własnie wtedy gdy wyluzowałam, wszystko było mi juz obojętne, pierwszy test z moczu zrobilam 5 dni po terminie @ przy 36 dniowych cyklach, a bete tydzien później była juz 9,430:), głowa do góry!!!

pozdrawiam, Kasia I maleństwo 9tc.

Znasz odpowiedź na pytanie: Proszę o odpowiedź!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
co z forum????
Kto wie co sie z forum od poniedziałku dzieje??????????nie chce sie otwierac.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jestem pierwsza!!!!
CZas na DI się zatrzymał w dniu moich urodzin!!! Bardzo się ucieszyłam że DI wróciło!!! [img]http://p6.labfoto.pl/photos/t/6/e/6ea65196abf795ae28217945112f3332-1061235.jpg[/img] Martyna Dominik 28,05,98 Kornelka 29,05,04
Czytaj dalej