Forum: ORGANIZACYJNE

Proszę o pomoc!!!!

Dzień Dobry!
Juz nie wiem co mam robić, wysyłałam do redakcji maila i nic. Mam problem z wysyłaniem jakichkolwiek wiadomości na forum – teraz korzystam z netu z pracy ale co będzie jak urodzę?!?!?!?!!
Ciągle jak chcę w domku umieścić jakąś informację na forum czy odpowiedieć innym uzytkownikom pojawia się komunikat, ze nie moze zostać wiadomość wysłana z tego komputera, czy brak dostępu, z tego wszystkigo to już nie pamietam.

Proszę o pilną odpowiedź bo normalnie się wykończę, jak ja powiem Wam że urodziłam lub przedstawię fotki???? A jak będę miała problem??? To moge juz liczyć tylko na archiwum???
Proszę o odpowiedź bo się załamałam ;o(((

Kruszynka i Davidek 22.10.2003r.

1 odpowiedzi na pytanie: Proszę o pomoc!!!!

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: Proszę o pomoc!!!!

1. Maila trzeba wyslac do moderatora czyli do mnie – nie do Redakcji (skoro nie odpowiada)
2. Skoro mozesz wysylac wiadomosci z pracy a z domu nie to znaczy ze jest to problem Twojego komputera a nie Forum
3. Jak ochloniesz i powiesz mi dokladnie o co chodzi (przypomnisz sobie jaki był komunikat, w jakich okolicznosciach itp) to chetnie ci pomoge tzn sprobuje pomoc bo nie potrafie na odleglosc “zbadac” Twojego komputera
4. Czekam na priv

smoki i Dawidek (ROCZEK!!!!)

Znasz odpowiedź na pytanie: Proszę o pomoc!!!!

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Potrzebuje przepis na sałatke z fasolką
najlepiej czerwoną,taką z puszki.W niedziele mam teściową i chce czymś zabłysnąć :) Wiem,że lubi fasolke i chciałabym właśnie z niej coś zrobić. Jessi i Weroniczka z 20.03.2003[img]/upload/48/34/_140274_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Dla starających się
Już po problemie - pomóżcie
Niestety, 27dc i dostałam @. Powiedzcie mi jak mam zacząć obserwować swój cykl. czy zacząć mierzenie temperatury od pierwszego dnia krwawienia czy po zakończeniu @? Jeszcze nigdy tego nie robiłam.
Czytaj dalej