prosze o pomoc

Hej, czy ktoś wie jak znieczulenie miejscowe wpływa na przyszłą ciąże? Kilka dni (około 3 dni) przed owulacjom mam zaplanowany zabieg chirurgiczny. Zastanawiam się czy po tym zabiegu z znieczuleniem miejscowym mogę próbować zajść w ciąże, czy może odłożyć próby na przyszły miesiąc?

3 odpowiedzi na pytanie: prosze o pomoc

Dodane ponad rok temu,

Re: prosze o pomoc

podobno nie wplywa na owulacje i ciaże. Przykladem jest HSG przed owulacją, gdzie znieczula sie pacjetkę a potem mozna sie starac. Tak samo jest po laparoskopi, gdzie rowniej jest znieczulenie a nawet usypiaja i jak sie ma siłe moza sie od razu starac.

**
40 cykl, 1 po laparoskopi.
Damianek 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

gogggo Dodane ponad rok temu,

Re: prosze o pomoc

Bardzo dziękuje za info.

asta Dodane ponad rok temu,

mozna

Ja mialam zabieg (usuwanie znamion) 1 dzien przed owulacja. Pytalam gina i chirurga i powiedzieli, ze moge od razu sie starac. Tak wiec postaralam sie juz w dniu zabiegu i obecnie czekam na swoja dzidzie w grudniu. Rozwija sie prawidlowo i wszystko jest OK.
Do dziela :-)))))!

Pozdrawiam,
asta i wystrzalowy 31.12.2005

Znasz odpowiedź na pytanie: prosze o pomoc

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
witaminy
Ile kropelek dziennie podajecie Vigantolu - lekarz kazał podawać mi 1 kropelke, a z tego co wiem podaje sie najczęściej 2 i czy podajecie jeszcze jakieś inne witaminki? joanna
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Jaki wózek ?
Czy zastanawiałyście się nad wyborem wózka dla dziecka? Ja ostatnio oglądałam wózki i generalnie są dwa rodzaje: 1) wózek składający się z dwóch osobnych części - gondola (twarda) i spacerówka 2) wózek spacerowy,
Czytaj dalej