Proszek Cypisek

Drogie Dziewczęta!
napiszcie mi proszę, czy proszek Cypisek jest odpowiedni do prania ubranek noworodka. Czy nie uczula, jeśli tak, to w czym radzicie prać?
CCCelinka + 23 tyg. brzusio

3 odpowiedzi na pytanie: Proszek Cypisek

anetka25 Dodane ponad rok temu,

Re: Proszek Cypisek

Byc moze moja wypowiedz bedzie jedyna negatywna. Moj braciszek 8 lat temu dostal uczulenia na platki mydlane i tenze proszek.
Ja swojemu dziecku caly czas piore w zwyklym proszku Ariel i nie ma uczulen:)) Ale mozesz kupic Cypiska i sprobowac, wiem, ze to jest typowy proszek dla dzieci.

– Anetka i ząbkujący Adaś

jsut7 Dodane ponad rok temu,

Re: Proszek Cypisek

Ja używałam Cypiska i mój mały nie miał uczulenia. Nie podobał mi się jednak jego zapach i mieszałam trochę z innym proszkiem (bryzą).

JustyB

alicjal Dodane ponad rok temu,

Re: Proszek Cypisek

Myślałam, że już nie ma Cypiska. Słyszałam, że miał dużo negatywnych opinii i go wycofali. Może teraz jest już ulepszona wersja? Ale na rynku są inne proszki dla niemowląt i małych dzieci. My użyawlismy proszku Lowela, a teraz przeszliśmy na tańszy Bobas. Widziałam jeszcze tańszy.

Alicja mama Hubusia

Znasz odpowiedź na pytanie: Proszek Cypisek

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
przesady i roztepy
od którego miesiaca nalezy zaczac stosowac kremy na roztepy, ja jestem w 9 tyg liczac od dnia ostatniej miesiaczki? czy wierzycie w przesady w stylu: nie wolno kupowac wuzka, ciuszkow, itp
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
MUZYKA
CZY KTOS ZNA JAKĄŚ FAJNĄ PŁYTKĘ ZE SPOKOJNĄ MUZYKĄ, TAKĄ, KTÓRĄ MOŻNA ZABRAĆ ZE SOBĄ NA SALĘ PORODOWĄ, ŻEBY SIĘ ROZLUŹNIĆ? ja i moja córeczka
Czytaj dalej