Forum: Karmienie

przechowywanie pokarmu

Jak odciągnę pokarm, to przechowuje go w lodówce. A potem co z nim zrobić?. Wsadzić na chwilę do garnka z gorącą wodą? Jaka ma być temeperatura pokarmu?
A jak idę na spacer, to czy mogę odciągnięty pokarm wsadzić do takiego termosika? Czy się nie zepsuje?
Julka

2 odpowiedzi na pytanie: przechowywanie pokarmu

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: przechowywanie pokarmu

no wiec tak jak odciagasz przygotowane porcje to najlepiej daj do zamrazalnika tam moga lezec nawet 6 mie.podgrzewaj nie GOTUJ bo przeciwciala tego nie przezyja…….tem tak jak do kapieli….37 a poco do termosu cyc zawsze na miejscu czysty cieplutki………….

ankalenka Dodane ponad rok temu,

Re: przechowywanie pokarmu

najlepiej podgrzać mleko tak jak mówisz – wstawić do garnka z gorącą wodą. powinno być lekko ciepłe (można sprawdzić na nadgarstku) jak wstawisz do termosika powinno być ok (byle nie za długo w te upały). w lodówce można przechowywać ok 48 godzin, w zamrażalniku ok 3 miesięcy.

Znasz odpowiedź na pytanie: przechowywanie pokarmu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
szwy
Cześć dziewczyny Mam do Was pytanko. 4 lipca byłam w szpitalu i miałam wykonywany zabieg, polegający na przyciąciu błonek i założeniu szwów. Zabieg trwał może 10 min i miałam znieczulenie miejscowe.
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
szczepionka
Chciałabym się dowiedzieć jaka szczepionka na żółtaczkę jest najlepsza przed laparoskopią, będę miała nastepną i chcę się zaszczepić, ponieważ przed pierwszą tego nie zrobiłam, nie wiedizałam że trzeba, bardzo proszę
Czytaj dalej