przeczytajcie!

ksiażkę SPOKOJNIE TO TYLKO ŻYCIE – K. CZACHOWSKA, K. MAŁKOWICZ.
rewelacja, połknęłam jednego wieczoru zajadając sie sałatką owocową -cząstki pomarańczy, banan, kiwi, jabłko mniam – tez polecam:))

ellenka25+Pyzia (termin 2.06)

3 odpowiedzi na pytanie: przeczytajcie!

agnes02 Dodane ponad rok temu,

Re: przeczytajcie!

Napisz coś więcej o tej książce. Brzmi interesująco, czy jest o temetyce psychologicznej?
ciekawa agi (+michaś 30.07)

suede Dodane ponad rok temu,

Dobra miłość

Nie czytałam tej książki ale mogę polecić inną, która wywarła na mnie ogromne wrażenie – “Dobra miłość-co robić, by nasze dzieci miały udane życie ” Wojciecha Eichelbergera i Andrzeja Samsona w rozmowie z Anną Sosnowską. Bardzo dobra lektura napisana w formie dialogu.

,
Magda i Ada wrześniowa (04.09)

ellenka25 Dodane ponad rok temu,

Re: przeczytajcie!

autorki są psychologami i pracują z dziećmi i rodzicami, dla mnie ważne jest to ze są Polkami 🙂 – znają realia i dlatego ksiązka nie jest taka wydumana po amerykańsku:))
Piszą o róznych sytuacjach wychowawczych, począwczy od początkach bycia rodzicem (ciaza, lęk o zdrowie dziecka, strach przed porodem, depresji), poprzez “o tym co się dzieje przy stole”, “nerwy mi puszczają” – czego boją siedzieci, kłamstwo, złość, brzydkie wyrazy, ” o zdrowiu i chorobie” i ostani rozdział – na czym polega czas spędzony z dzieckem.
zaletą tej ksiązki jest to że czyta się ją jak powieść a przy okazji dowiedziałam się mnóstwa ciekawych rzeczy, polecam naprawdę

ellenka25+ Pyzia (termin 2.06)

Znasz odpowiedź na pytanie: przeczytajcie!

Dodaj komentarz

Dla starających się
Aż serce boli...
Drogie forumowiczki! aż serduszko mnie boli jak to piszę. Ostanimi dniami podjęłam decyzje o zmianie pracy na inna ciekawszą, lepiej płatną, a co za tym idzie muszę przerwać wszystkie starania o
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Szpital w Sochaczewie lub Pruszkowie
Z racji faktu, że mieszkam teraz poza Warszawą, myślę o porodzie w Pruszkowie (najbliżej) lub Sochaczewie. Słyszałam o obydwu bardzo dobre opinie. Moja znajoma (pediatra) bardzo polecała szpital w Sochaczewie.
Czytaj dalej