przed nocnym usnieciem

CZESC MOJ OLIVIER OD OSTATNIEGO CZASU PRZED NOCNYM USNIECIEM ZRYWA SIE Z PLACZEM PARE RAZY DOPIERO PO KILKU MICH INTERWENCJACH WKONCU USYCIA NIE WIEM CZY TO POWOD ZE ZACZAL ZABKOWANIE CZY MOZE TO COS INNEGO CZY KTORAS Z WAS MIALA PODOBNY PROBLEM JAK TEMU ZARADZILESCIE?

Ewelina i Olivierek 1 luty 2005

7 odpowiedzi na pytanie: przed nocnym usnieciem

judy Dodane ponad rok temu,

Re: przed nocnym usnieciem

Wiesz moja Laura jak miala 4 miesiace tez zaczela miec problemy z zasypianiem. Mimo tego, ze wczesniej spala jak aniołek. Mi się to zbiegło z powrotem do pracy, więc troche tym sobie to wytłumaczyłam. W Waszym przypadku może to akurat ząbkowanie a może coś innego. Może mały ma za dużo bodźców, moźe potrzebny mu większy spokój przed zaśnieciem a może więcej rutyny. Nie wiem bo nie piszesz czy chodzi spać o stalej porze, o stałej porze kąpanie itd. W każdym razie ja próbowałam wszystkich metod usypiania i wzystkie zawodziły. Musiałam się przemęczyć. Choć trwało to ładnych kilka miesięcy. Zycze aby u Was było to tylko przejściowe.

Julia z Laurą (15.09.2003)

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Re: przed nocnym usnieciem

U nas tak jest przy ząbkowaniu. A dodatkowo często budzi się w nocy i wygląda na bardzo wygłodniałą.
Jak widzę, że dziecko mimo że jest śpiące nie może długo zasnąć to daję coś przeciwbólowego – z reguły wtedy po około 10 minutach (jak zaczyna działać środek przeciwbólowy) zasypia i śpi dość długo.
Pozdrawiam,

nermil Dodane ponad rok temu,

Re: przed nocnym usnieciem

U mnie jest identycznie. Nie wiem jaki jest tego powód. A w dodatku bardzo ciężko mi go uspać przez cały dzień. Jak już zasnie to na 40 min. i koniec. Po kąpieli dostaje butlę i zasypia jak aniołek jedząc,a po godzinie budzi sie z płaczem. Biorę go na ręce i odrazu zasypia. I tak kilka razy.

judy Dodane ponad rok temu,

Re: przed nocnym usnieciem

Laura zaczęła przesypiać cąła noc dopiero gdy nauczyłam ją zasypiać bez butli. Wcześniej to spijała co godz. jak nie mleko to soczki. I tak cała noc. Potem przez jakiś czas po zaćnięciu tak koło 23 dawałam jej gęstą kaszkę i spała w miarę spokojnie do rana. A gdy w końcu zaczęła zjadać kolację (a nie tylko dziubać) zaczęła też spać całą noc. Cięzko z tymi dziećmi i z tym ich spaniem. Ale z czasem wyrastają z tego.

Julia z Laurą (15.09.2003)

asik71 Dodane ponad rok temu,

Re: przed nocnym usnieciem

U nas były to ojbawy ząbkowania. Dodatkowo z takim płaczem budziła się w nocy. Popłakiwała przez sen. Pomagał żel na dziąsła.

mamuska22 Dodane ponad rok temu,

Re: przed nocnym usnieciem

no wlasnie moja sytuacja jest identyczna w dzien usypianie zajmuje nam casami 40 minut a on pozniej spi 20 czy twoje malenstwo jest wtrakcie zabkowania?moge sie ludzic ze to to?jak dlugo to juz u was trwa u nas gdzies od paru tygodni.

Ewelina i Olivierek 1 luty 2005

mamuska22 Dodane ponad rok temu,

Re: przed nocnym usnieciem

no wlasnie moja sytuacja jest identyczna w dzien usypianie zajmuje nam czasami 40 minut a on pozniej spi 20 czy twoje malenstwo jest wtrakcie zabkowania?moge sie ludzic ze to to?jak dlugo to juz u was trwa u nas gdzies od paru tygodni.

Ewelina i Olivierek 1 luty 2005

Znasz odpowiedź na pytanie: przed nocnym usnieciem

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
jakie skarpetki dla chłopca?
Jestem ciekawa, jakie skarpetki nosza latem Wasi synkowie? Wiem, ze wielu nosi skarpety - skąd je bierzecie i jak wyglądają? Z czego są zrobione? W moim miescie jeszcze nie udalo mi sie
Czytaj dalej
Polecam
"Własnego" kucharza-dietetyka
poczytajcie - www.honitex.com.pl - ja korzystam już drugi tydzień i - już schudłam 2 kg :)) Jedzonko jest pyszne, urozmaicone - a - co najważniejsze - dowożą do domu :)
Czytaj dalej