Przedszkola POZNAŃ

Mamy poznanianki!

Do jakich przedszkoli posłałyście swoje dzieciaki? Ja obecnie szukam jakiegoś – (może być prywatne) w okolicy górczyna najlepiej. Zastanawiam się nad EDUCANDI, bo mają dużo zajęć dla dzieci w cenie czesnego no i moja kuzynka posłała tam swojego syna – więc nie jest to “obce” miejsce tylko jakoś przebadane. Jestem ciekawa innych opinii i o educandi i o innych przedszkolach.
Jakie są Wasze doświadczenia??? 🙂

1 odpowiedzi na pytanie: Przedszkola POZNAŃ

florencja Dodane ponad rok temu,

Cześć!
Mój maluch chodził do educandi w zeszłym roku. Jesteśmy zadowoleni, bo widać, ze mu to przysłużyło – zrobił się bardziej otwarty, znalazł sobie zainteresowania (chce być malarzem) no i ma kolegów. co do opiekunek: to miłe panie, młode, widać ze z dzieciakami mają dobry kontakt więc jestem spokojna o mojego szkraba. To jak na razie nasze pierwsze przedszkole, więc porównania za bardzo nie mam. Ale tez nie mam zamiaru zmieniać – warunki dobre, mały się przyzwyczaił.

Znasz odpowiedź na pytanie: Przedszkola POZNAŃ

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
BOTULINA
Witam serdecznie, po wielkich bataliach związanych z leczeniem syna, wkońcu został zdiagnozowany. Okazało się że jego problemy z nóżką są sprawą neurologiczną. Jest to zanik mięśnia łydkowego, związane z niedotlenieniem
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Zanik mleka
Pomocy, mam problemy z laktacją! Nie wiem co mam robić.
Czytaj dalej