przekłuwanie uszu(W-wa)

Na początku przepraszam,że wątek nie jest na temat dziecka,ale chciałabym zapytać czy ktoś zna sprawdzony salon kosmetyczny w W-wie gdzie przekłuwają uszy i nie ma później komplikacji?Mam zamiar przekłuć uszy(sobie,nie córeczce:),a 4 lata temu przekłułam w przypadkowym salonie i miałam straszne problemy z ropieniem uszu,zakażeniem i dziurki zarosły:(Z góry dzięki za info,pozdrawiamy,megi79 i Lilianna,17/02/04

4 odpowiedzi na pytanie: przekłuwanie uszu(W-wa)

justborn Dodane ponad rok temu,

Re: przekłuwanie uszu(W-wa)

ja spróbuję ugryźć problem z drugiej strony – może masz alergię na metale wchodzące w skład tych kolczyków (zazwyczaj nikiel). jakie kolczyki miałaś zakładane? jakieś swoje, np. ‘złote’? ja miałam podobny problem po przekłuciu uszu na złote kolczyki. musiałam jej wyjąć i dziurki zarosły się. potem przekłuwałam znów – tym razem na srebrne i było dobrze. a teraz i tak kolczyków nie noszę (już od paru ładnych lat) i te moje trzy dziurki świecą… pustkami… jeśli miałaś założone takie ‘profesjonalne’ kolczyki ze stali chirurgicznej to przyczyną mogą być rzeczywiście np. źle wysterylizowane narzędzia.

Dodane ponad rok temu,

Re: przekłuwanie uszu(W-wa)

maz prowadzi studio tatuazu, on zajmuje sie kolczykowaniem, wiec jak jestes zainteresowana zapraszam.
zakladamy kolczyki ze stali chirurgicznej (ma bardzo malo niklu) lub z tytanu. przy takich kolczykach dziurki powinny sie ladnie wygoic.

Ania i Oliwka (10-mcy)

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: przekłuwanie uszu(W-wa)

a fe chwalipięta – dwa razy powtarzać :DD


madzia i www (10.03.2004)

Dodane ponad rok temu,

Re: przekłuwanie uszu(W-wa)

gdzie ??

Ania i Oliwka (10-mcy)

Znasz odpowiedź na pytanie: przekłuwanie uszu(W-wa)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
najstarszy niechodzacy
Moj Michalek jeszcze nie chodzi. Wszyscy jego koledzy z bloku, ci mlodsi tez juz chodza, a on nawet nie chce stawac sam. Czy sa starsze niechodzace dzieci? Aga i Michałek (17.10.03.)
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
uwiązać ręce..??
Moja Emilka za parę 3 dni będzie mieć 3 miesiące, karmiona jest butelką ( z powodu zanikania pokarmu i takich tam jeszcze), otóż ostatnio gdy poznała że ma ręcę, łapie
Czytaj dalej