Przekręcił się !!

Mój synek dziś sam przekręcił się z brzuszka na plecki 🙂 Położyłam go dziś jak zwykle w swoim łożku na brzuszek bo nad ranem tylko w tej pozycji pośpi jeszcze z godzinkę a tu niespodzianka, zaczał wierzgać nóżkami, główkę przekręcać na boki i siup na plecki, okazało sie, że chce jeszcze coś zjeść bo po jedzonku zasnął jak zwykle 🙂

3 odpowiedzi na pytanie: Przekręcił się !!

Dodane ponad rok temu,

Re: Przekręcił się !!

brawo !!!

[i]Ewa i Krzyś (pół roku !!!)

malosia Dodane ponad rok temu,

Re: Przekręcił się !!

Moj Maksio tez lubi spac na brzuszku i tez dzieki tej pozycji daje nam pospac troszke dluzej nad ranem. Powoli rowniez zabiera sie do przewrocenia sie z brzuszka na plecki, wypina pupcie, odbija sie nozkami i tak sie chwieje w tej pozycji, pewnie lada dzien zaskoczy mame..

Malgosia i Maksio ( 27.03.2003)

callipso Dodane ponad rok temu,

Re: Przekręcił się !!

Gratulujemy!!!!…ciekawe kiedy Igusiowi się zachce fiknąć?:)

Ola i Igorek 25.03.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Przekręcił się !!

Dodaj komentarz

Dla starających się
Do Małgorzatek i nie tylko
Wszystkim Małgorzatkom, które (tak jak ja) obchodzą dziś imieninki, życzę samych radosnych i pięknych.....kreseczek. I wam wszystkim szanowne kobietki: (oto moje życzenie) ................................................................................. No przecież nie powiem na głos, żeby nie zapeszyć.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
A jakie wieści od Elzi??
Co słychać u Elzi?? Ostatnio tyle złego wydarzyło się forumowiczkom i im dzieciom, normalnie jakieś fatum!! Moze ktoś ma jakieś wieści??
Czytaj dalej